Skocz do zawartości

Zmieniająca się fotografia..


Pes

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie..

W jaki sposób mogę wykonać animacje zmieniającej się fotografii w ramce. Przypuśćmy, że mam 4 zdjecia. Numero uno jest od razu widoczne(jest na nim dziecko), teraz potrzebuje zeby sie zmieniło na następne(jest na nim ojsciec),poczym na trzecie na którym jest dziadek, no i na nastepne na ktorym jest cala rodzina.

W jaki sposób to zrobić??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

napisz jeszcze jak by mialy wygladac przejscia miedzy tymi zdjeciami ? czy poprostu ma sie pojawiac nastepne zdjecie ... jezeli nie chce ci sie kobninowac to poprostu zrob 3 boxy jeden za drugim na nich fotki a zmiana powinna trwac 1 klatke wtedy nie bedzie widac przenikania sie powieszchni ... mozna tez podejsc do tematu bardzej profesjonalnie ... w jakims programie zrobic plik .AVI na ktorym fotki beda przenikaly sie tak jak chcesz ... a potem wczytac to avi jako bitmape ... jest tez 3 sposob ... laczysz te 3 fotki w jedna np. w PS jadna obok drugiej potem na boxa ktory znajduje sie w ramce nakladasz taka texture tak by wyla widoczna tylko jedna trzecia textury ... czyli jedna fotka potem to animujesz i tez gotowe :) pewnie jest jeszcze kilka sposobow jak to zrobic :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzę sobie to, dzięki.

Na którym bedzię lepiej(box czy plane)? Potrzebuję zeby te fotografie zatrzymymały swoją dobrą jakość.

Czy są jeszcze jakies alternatywne sposoby?

 

Maciek> zdjecia zmieniały by się.. hmmm..do konca nie jestem pewien na mysli mam np. iż po każdym zdjeciu jest np "śnieżący obraz" jak w tv.

 

Każdy pomysł mi sie przyda, bedę mógł sobie kombinować.

Edytowane przez Pes
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności