Skocz do zawartości

Wacom Bamboo Pen&Touch czy Wacom Bamboo Fun Small Pen&Touch


BARMAN2005

Rekomendowane odpowiedzi

Przymierzam się do kupna mojego pierwszego tabletu i chciałbym uzyskać trochę fachowej pomocy. Zastanawiam się nad tabletem Wacom Bamboo Pen&Touch i Wacom Bamboo Fun Small Pen&Touch (porównanie http://www.wacom.eu/index2.asp?pid=294&lang=en&spid=15).

 

1. Co do samego rozmiaru myślę, że na początek wystarczy A6 (całość: 248 mm x 176 mm x 8,5 mm; obszar aktywny piórka: 147 mm x 92 mm)? Hymm?

 

2. Rożnica cenowa między tymi modelami na Allegro to kilkadziesiąt złotych, a według tabelki porównawczej jedyna zmiana jaką widzę to dodatkowe oprogramowanie i inny kolor tabletu. Czy warto dołożyć się do wyższej wersji tabletu? Może tablety różnią się czymś jeszcze co nie zostało wymienione na stronie producenta?

 

3. Nie jestem zbyt dobrze obeznany w temacie, ale w specyfikacji można wyczytać coś o możliwości zmiany wkładów piórka. Może to głupie pytanie, wiem, że mogą one różnić się twardością (co w podanych modelach nie występuje), ale czy to oznacza, że wkłady się ścierają i po jakimś czasie należy zaopatrzyć się w nowy zestaw?

 

Dziękuję za rady i pomoc w wyborze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 0
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności