Skocz do zawartości

Co za free, jeśli nie ma PLE?


Gość ync

Rekomendowane odpowiedzi

Kiedyś problemu nie było, bo mieliśmy wersję PLE - teraz na stronie producenta widzę tylko triala. Może gdzieś jest udostępniona stara wersja PLE, ale nie wiem, czy da się to aktywować.

 

Niby jest wersja edukacyjna - można się zarejestrować, ponieważ studia skończyłem w zeszłym roku, podałem jako rok ukończenia - 2010. Niby wszystko działa, w samym programie, w info o licencji mam info, że wygasa ona dopiero pod koniec 2013r. Super, tylko, że przejrzałem ich FAQ i jakoś widzę tylko info dla studentów, a nie dla byłych studentów - http://students.autodesk.com/?nd=community_faq - dlatego też mam wątpliwości co do tego, czy mogę sobie legalnie z tego korzystać.

 

Trafiłem jeszcze na http://students.autodesk.com/?nd=assistance&subcommunity_id=1 - ale to też trochę lipa - weteranem wojskowym nie jestem, kolejnego warunku, jeśli chodzi o branże, w których pracowałem, także nie spełniam. Niby nie jestem obecnie zatrudniony, ale tą sytuację zamierzam zmienić. Nie wiem, po co im jako warunek bycie bezrobotnym - jeszcze bym się zgodził, gdybym miał gdzieś tworzyć grafikę 3D etc. - i na miejscu mieliby odpowiednie oprogramowanie. Chyba, że chodzi im o kasę - w końcu praca to też jakaś kasa - ale chyba musiałbym mieć nierówno pod sufitem (lub zarabiać kilkanaście k miesięcznie), żeby od razu inwestować w wersję płatną - która tania nie jest.

 

Nie wiem, czy jest jeszcze jakaś alternatywa - nie chcę, żeby nagle okazało się, że cofnięto mi licencję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 0
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Popular Days

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności