Skocz do zawartości

[Zlece] Prezentacje obrazu DaVinciego


Gość gringo

Rekomendowane odpowiedzi

no więc technika dowolna moze byc flash czy tam cos jeszcze byle efekt koncowy byl dobry

Chodzi o krótkie przedstawienie,scharakteryzowanie obrazu DaVinciego Monalisa,poniżej przedtstawie mój pomysł,oczywiście może ulec modyfikacji.

Na początku ujawią się trzy obrazy Davinciego,tak jak

, w tym Monalisa,nad obrazami będzie przeskakiwać jakaś rączka lub jakaś obramówka,choćby losowanie,a ostatecznie padnie na monalise,która będzie następnie charakteryzowana.

Myślałem nad czymś TAKIM (0:51-0:55) starodrukiem,nad którym kamera będzie bardzo wolno się przesuwać,a tekst będzie się pisał sam,tak jak by ktoś akurat wtedy pisał tylko bez pióra i dłoni.

Lub inna wersja,może bardziej trudnijsza,chodzi o to aby wymodelować postać davinciego,(do pasa wystarczy)trzymającego dany obraz i robiącego same ruchy wargami,wtedy podłoże pod niego głos,tak jak by sam on o nim opowiadał.

Do dyspozycji na koncie mam niestety marne 20zł (nieletni + bez pracy)

Sam próbowałem coś tam sklecić w Blenderze ale wyszła mi jakaś jajecznica,a czas jest do 3 lutego więc nie ma czasu na nauke od podstaw pozatym nie mam do tego smykałki, a wiem że dla niektórych to może być sama przyjemność

moje gg- 1102609

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 0
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Popular Days

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności