Skocz do zawartości

Studia Grafika komputerowa


Gość Camper

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Camper

Witam.

Chciałem znaleźć studia na kierunku grafika 2d-3d na potrzeby gier/filmu/reklamy.

Niestety jestem niepełnosprawny dlatego odpadają uczelnie z poza Katowic.

Dowiadywałem się na UŚ jednak wygląda na to że nie otworzą tego kierunku, na ASP jest niby wszystko czego potrzebuje jednak że aby się tam dostać trzeba zdać rysunek/malarstwo odręczne/martwą naturę i dodatkowo historię sztuki itd. z czego muszę przyznać jestem słaby gdyż do teraz nie uczyłem się żadnego z tych przedmiotów.

Jestem zwykłym gościem który po technikum informatycznym chciałby się zająć grafiką komputerową gdyż siedzenie przy komputerze to jedno z niewielu zajęć jakie jestem w stanie zrobić.

Proszę was o pomoc.

Pozdrawiam

Camper

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Jesli jest problem ze studiami ktore cie interesuja, pomysl o pojsciu na jakies studia ktore nie zameczą cie na smierc i bedziesz mial czas na nauke grafiki w swoim czasie - calkiem sporo grafikow tutaj na forum to samouki.

A tak z innej beczki: Nie myslales moze o dalszym ksztalceniu sie jako informatyk i pracy np w gamearcie przy programowaniu gier?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak jak pisze mirach. Jeśli chcesz nabrać konkretnych umiejętności w grafice 3D, tak żeby móc na niej zarabiać, to najważniejsze jest żebyś miał czas na uczenie się samemu.

 

Podałeś bardzo rozległy zakres 2D/film/gry/3D, więc widocznie dopiero poznajesz grafikę komputerową. Jeśli czujesz się mocny z informatyki i z kolei do tego masz pasję, to idź na infę i przez pierwszy rok działaj coś w grafice - maluj, rysuj, modeluj 3D. Ewentualnie zmienisz szkołę gdyby Cię wciągnęła grafika.

 

Z drugiej strony, jeśli do ASP czujesz się przekonany, malujesz coś dla siebie - idź, ale po roku. Wykorzystaj czas zapisując się na jakiś kurs przygotowawczy i przygotowanie do egzaminu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności