Skocz do zawartości

Jamie Robot - serial animowany


Pawel Lipka

Rekomendowane odpowiedzi

Czesc!

Uruchomilem na facebooku profil naszego projektu "Jamie Robot" - serialu animowanego tworzonego podczas moich szkolen animacji.

 

Od kilku miesiecy codziennie powstaje troche nowych sekund animacji tworzonej przez roznych animatorow, totez mowiac nieskromnie profil bedzie pewnie bardziej aktywny niz caly dzial animacja tu na forum - bo NIESTETY, ale dzial ten rozwija sie strasznie leniwie i nie ma co tutaj ogladac na codzien. Mam wiec nadzieje, ze nasze liczne filmiki, o ktorych bede tu komunikowal wzbudza troche zainteresowania i Wasze komentarze zmotywuja tudziez zdemotywuja animatorow do dalszej pracy.

 

Uwielbiam ogladac i gadac o animacji, a w przeciwienstwie do licznych prac w galerii 2d i 3d tutaj wieje pustka i naprawde tego mi brakuje na forum by moc codziennie wpasc i zobaczyc kilka nowych animek.

 

Zapraszam wszystkich - dolaczcie do grona fanow profilu "Jamie Robot"

 

Bedziemy zamieszczac krotkie animacje (ekspresje ciekawych emocji, krotkie pomyslowe ruchy, cykle chodu, biegu, gesty, pozy i dluzsze fragmenty filmow) wykonane przez uczestnikow projektu i kazdy film bedzie okraszony opisem jakie byly nasze intencje i zalozenia animatora oraz scenariusza. To w polaczeniu z filmikiem daje obraz sytuacji abyscie mogli podrzucic swoje sugestie i podzielic sie odczuciami w komentarzach.

 

Z kilkudniowym przesunieciem beda pojawiac sie wersje skorygowane tych samych animacji z uwzglednieniem co cenniejszych uwag, co da dodatkowa frajde z interakcji miedzy uczestnikami, a komentatorami.

 

Goraco zapraszam wszystkich do wyzywania sie w komentarzach;)

(oczywiscie w granicach polityki umiarkowanej milosci hehehe)

 

http://www.facebook.com/pages/Jamie-robot/122917934449441

 

Beda tez audio/wideo tutoriale, analizy scenariuszy, konkursy..mam nadzieje, ze choc czesc z Was znajdzie tam wkrotce cos przydatnego dla siebie.

 

WAZNE: profil tworzony w jezyku angielskim, ale to polski projekt wiec nie mam nic przeciwko polskim komentarzom:) Od Polski zaczynamy i to raczej naturalna konsekwencja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 0
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

Popular Days

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności