Skocz do zawartości

Tutoriale dla początkujących.


Gość EvilBlade

Rekomendowane odpowiedzi

Gość EvilBlade

Jestem początkującym użytkownikiem 3ds max (zaczynam od 0) i chciałbym uzyskać pomoc w nauce. Sądzę iż najszybciej nauczę się podstaw z przyjaznych tutoriali.

 

Tutaj prośba: proszę o polecenie mi (najlepiej z linkami i w wersji angielskiej) najlepszych tutoriali dla początkującego.

 

Jeżeli uważacie że tutoriale to słaby pomysł na naukę, to poproszę o wskazówki "jak ugryźć temat" od strony początkującego.

 

Aha i używam wersji 3ds max 2010

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

Od siebie mogę polecić lyndę, jeśli chodzi o podstawy podstaw. Czasami kolesie potrafią przynudzić na śmierć ale warto zapoznać się z niektórymi kursami, potem łatwiej wchodzą "cięższe rzeczy". Jeśli english language nie jest dla Ciebie problemem (a jak piszesz, nie jest) to moim zdaniem jest to najlepszy start, nie uwłaczając nikomu:

http://www.lynda.com/Autodesk-training-tutorials/107-0.html

Jeśli chodzi o tutki jako takie na YT czy innych, to na początek bym olał takie rzeczy i skupił się właśnie na pełnych kursach, nie pojedynczych tutkach, które pokazują jakiś konkretny efekt czy model. Oczywiście, sporo też się można się z nich nauczyć ale wtedy Twój workflow nie będzie tak wydajny jak powinien moim skromnym zdaniem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności