Skocz do zawartości

Proszę o pomoc! Po dodaniu Bridge, wciąganie się vertexów...


Gość Elvis_Żyje

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Elvis_Żyje

Witam, odrazu pisze, że jestem początkującym w sprawach grafiki 3d. Zapragnąłem zrobić sobie dff'a do jednej z części z GTA. Więc przekonwertowałem mesh'a do Poly, złapałem kilka polygnów odłączyłem go od reszty, cofnąłem lekko, attahowałem... Po czym złapałem z kilka edgy i przyłączyłem za pomocą Bridge. Niestety, po eksporcie do editable mesh, zriggowaniu i wyeksportowaniu do dff pojawił się błąd (coś w stylu wciągania się polygonów):

 

http://img714.imageshack.us/img714/5307/screenzr.png

 

Mianowicie, nie wiem co zrobiłem źle i prosiłbym o nakierowanie na mój błąd z góry dziękuje.

Edytowane przez Elvis_Żyje
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

nie wiem jak wyglada base model. Ale wydaje mnie sie ze cos pokopales w czesci rigu, tzn mam wrazenie ze kosci nie lapia calej siatki w polu swojego oddzialywania, lub odwrotnie, za duzo lapia(np kosc ramienia lapie za brzuch) stad takie dziwactwa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja natomiast wiem, ze czasami jak mam pozamieniane stronami poligony to mi bridga "wykreca" laczy edge na odwrot, nie wygladaja one jednak tak jak to co ty pokazales, ale moze ci w czyms pomoze. musze wtedy dac flip rotation...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja natomiast wiem, ze czasami jak mam pozamieniane stronami poligony to mi bridga "wykreca" laczy edge na odwrot, nie wygladaja one jednak tak jak to co ty pokazales, ale moze ci w czyms pomoze. musze wtedy dac flip rotation...

 

tak, tez kiedys mialem cos takiego jak robileb czaszke

bridgowalem edge i przy probie przemieszczenia vertexa czy subdividowania sie wykrecalo wszystko

 

chyba polygony byly zflipowane, probowalem odflipowac ale latwiej mi bylo usanac je i zrobic od nowa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Elvis_Żyje

Dobra, już załatwiłem problem (zrobiłem od nowa i jest luz). Dziękuje wszystkim za pomoc :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności