Skocz do zawartości

Manga i Anime...


Batou

Rekomendowane odpowiedzi

Nom cowboy bepop jest świetniacki - zwłaszcza odcinek \"ballada upadłych aniołów\" - wymiata na maxa:D

 

No, :)

 

\"Read Or Die\" rzadzi:P - jak nie oglądaliście to koniecznie obejrzyjcie ten 3 odcinkowy oav - jest de beściak - no pomijajac gitsa i ninja scroll, no i akire - ale akcja - scenariusz i w ogóle wszystko jest doskonale zgrane i tworzy świetny klimat:D.

 

Mówie wam jak nie widzieliscie tego to :D

 

 

rod_01.jpg

 

Pozdr

giorgione

 

[Wyedytowany dnia 14-7-2004 > giorgione]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 59
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

OOOO przypomniałem sobie jeszcze jedne anime warte obejrzenie

 

\"GROBOWIEC ŚWIETLIKÓW\" skłania do refleksji polecam.

oraz dla fanów Daft Punka \"INTERSTELLA 5555\" - 0 słów sama muzyka i animacja [pamietacie \"One more time\" teledysk tejże grupy to to jest całe anime :) polecam polecam

 

Niezapomnijmy o \"Perfect Blue\" oraz o \"Blue Submarine NO8\" [chyba niepomyliłem tytułu]. no to nazrazie tyle jeszcze sie pojawię napewno w tym poscie :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oooo jeszcze Armitge III pszepraszam za gapiostwo :) [teraz dopiero przejzałem swój składzik z mangą :)]

 

Korekta na wiatr z tytułem poprzednim a jednak sie dziabłem to było \"Blue Submarine No.6\" przepraszm

doszedł do listy \"NOIR\" oraz \"X\"

 

A dla relaksu:

Trigun

Chobits

Slayers

Golden Boy

 

[Wyedytowany dnia 14-7-2004 > Allucard]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widze że nic nie widze... chyba musze jeszcze dużo zobaczyć... dużo pościągac ;P i w ogule... na pierwszy plan poleci Ninja scrool i cowboy bepop... to musze zobaczyć ;] Czytałem recki i widziałem screeny ;] wypas....

 

narq,

Beatou

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taaa... widzialem moze ze 2 odcinki read or die... ale jakos kujonowata japonska uczennica ktora chlasta wszystkich kartkami jakos do mnie nie przemawia .... przy okazji 2 pytania dla ludzi w temacie:

1) ile zrobili odcinkow cyber city oedo 808... dosc stare anime... fajowy cyberpunk w starym stylu... swietne teksty :)... dorwalem niestety tylko 3 odcinki...

2) czy zrobili w koncu trzecia czesc ninja ressurection (tego ktory spora czesc ludzi uwaza za kontynuacje ninja scrolla... nieslusznie zreszta)?... bo pod koniec drugiej juz sie zapowiadala fajna rzeznia a tu 3 ni widu ni slychu...

 

ps. hehe perfect blue... ciezkie jest zycie japonskiej spice girl ;P... po obejzeniu mialem mieszane uczucia... w sumie calkiem niezly thriller ale z drugiej strony glowna bohaterka jest tak kiczowata ze trudno tu o powage sytuacji...

 

[Wyedytowany dnia 14/7/2004 > sir_Bols]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No różnie to bywa jedni lubia to inni tamto :)

ale nie wiem jak mozna nie polubić tego:D

 

goldenboy-800x600.jpg

 

Genialny student i lekcja życia :)

Anime jest zabawne, śmieszne ( no i lekko zboczone :| )

6 - odcinków - jak zawsze polecam:D

 

pozdr

 

giorgione

 

[Wyedytowany dnia 14-7-2004 > giorgione]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe a kto mi powie ile jest odcinków "Serial experiments lain"?? Na razie mam 4 lol i pewnie jest ich z 15 albo 20 co??

I co to jest robotech?? Na kazie tego pełno a nic o tym nie moge znaleźć... chyba jakieś g..no...

No i ninja scrool na kazie nie ma ;(

 

damn......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności