Skocz do zawartości

Precyzja - Scatter


Huter

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Mam pytanie, za pmocą Scatter chce umieścić na drodze kamyki, ale ta droga to jeden box z innymi elementami. Ta funkcja rozwala mi kamyki na wszystkim, wiem że mogę bawić się w poprawne umiejscowienie kamyków, ale czy da się zaznaczyć kawałek boxa (drogę) i jakoś nadać mu osobną nazwę żeby mozna było do niego odnieść się bezpośrednio? Wydaje mi się że coś takiego jest, nawet teraz przyszło mi do głowy że mogę zaznaczyć siatkę z drogą i zrobić clone, chyba uzyskał bym efekt, prawa? Nie mam teraz 3dsm więc nie sprawdze :(, ale czy dało by się nadać mu nazwę inną, móc się do niego odnieść ale żeby on ciągle był częścią całości ... jest coś takiego możliwe?

 

 

Wszelkie propozycje mile widziane :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Hmmmm ... Aleksander, nie wiem czy rozumiem poprawnie (jestem początkujący), ale na boxie robię conwrt do poly, i zaznaczam polygony na których nie chce kamyków ... ale dalej nie rozumiem, usiłowałem coś w helpie poszperać ale z marnym skutkiem ... czy możesz szerzej opisać swoją propozycje? Konkretnie nie wiem gdzie moge znaleść Distribution Object.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności