Jump to content

Graficy 3D mile widziani!


Guest 11 bit

Recommended Posts

Guest 11 bit

Jobs_Large.jpg

 

Drogi kandydacie! 11 bit studios to zgrany zespół, który stawia sobie ambitne cele i je realizuje. Osiągamy to dzięki dobrze zorganizowanej pracy (u nas crunch nie występuje!) i talentowi oraz naprawdę przyjaznej atmosferze. Pierwsza gra Anomaly Warzone Earth została bardzo wysoko oceniona przez prasę (Destructoid 9/10, IGN 8/10 Gamespot 8.5/10) i otrzymała liczne nagrody - w tym niezwykle prestiżową Apple Design Award na konferencji WWDC w San Francisco w czerwcu bieżącego roku.

Do gry, którą aktualnie produkujemy, pilnie poszukujemy zdolnych Grafików 3D. Kandydatom oferujemy atrakcyjne wynagrodzenie i jak już wspomniano – sympatyczny klimat. Jeśli jesteś chętny do pracy z nami, powinieneś świetnie modelować oraz texturować [ dowolne pakiety 3D / 2D - docelowo XSI / PSD ]. Dodatkowo od kandydatów oczekujemy, kreatywności oraz zaangażowania w projekt. Pamiętaj również, że robimy gry, więc i Ty bądź zapalonym graczem.

 

Zatem jeśli masz ochotę dołączyć do nas, wyślij swoje CV wraz z linkiem do portfolio na podany poniżej adres. Zapraszamy!

 

[email protected]

 

 

Prosimy o wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych poprzez umieszczenie oświadczenia o treści: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych na potrzeby procesu rekrutacyjnego w firmie 11 bit studios s.a. zgodnie z zapisami ustawy o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 r."

Edited by piotrek
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 0
  • Created
  • Last Reply

Popular Days

Guest
This topic is now closed to further replies.×
×
  • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy