Skocz do zawartości

Jak sprawdzic ilosc trojkatow ??


BigBird

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 14
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Mike ja nie mam tego skrutu ustawionego wiec nie dziala ! A i jedno mnie dziwi ! Dlaczego w sumary info pisze ze muj ludek ma 452 faces a podczas renderingu pisze ze ma 866 ? to Ktory te trojkaty a ktory to poly ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troche mnie zagmatfales ! czyli jak bo w sumaty info pisze ze jest 500 iles a w renderingu pisz ze 800 iles ! wiec krore to ktore ! Bo napisales troche nie zrozumiale bo na koncu odpowiedzi sam sobie zaprzeczyles ! Prosze napisz mi jak chlop krowie na granicy :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pomysl sobie o prostokacie......caly prostokat to poly a face to trojkat utwozony przez przekatna ....czyli polygon ktory utwozony jest z 4 vertexow ma 1 poly czyli 2 facey.....dalej w pol ktore twozy wiecej vertexow moze znajdowac sie wiecej facow ale poly bedzie jedno....pozniej ci narysuje przyklad jesli jeszcze niezkapujesz.....ale sam sie domyslisz z czasem jak to dziala.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moj blad Aleksander :]

Dzieki wielkie chlopaki ! A skoro juz mi pomagacie to mam jeszcze jedno pytanko mianowicie z regoly co mam podawac poly czy facy ? Jak ktos mowi masz sie zmiescic w 1300 to poly czy face ? Czy indywidualnie kazdy podaje ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności