Skocz do zawartości

Scena 3D - pokoik


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 6
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

przedewszystkim witam...

po :

1. wydaje sie za niski (tak z pewnoscia jest) w stosunku co do kanapy i stołu

2. material sciany i sufitu jest jakby za ciemny moim zdaniem zreszta podlogi tez....

3. hmm...moge sie przyczepic lampy co do jej designu ale zostawie bo w miare wspolgra z tymi flakonikami....

4. bardzo ponuro ... jak mowilem przydalo by sie troszke ozywic cala scene .....

5. moze material podlogi i sciany powinien byc jasniejszy....

 

P.s. napisz cos wiecej o tej pracy....jaki soft,render,czas renderu,ile nad tym pracowales.... itp....

 

ogolnie jest dobrze....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie bardzo fajnie. Tylko łóżko i stolik nieproporcjonalne tak jakby tam jakis olbrzym mieszkał :). Oparcie łóżka sięga do połowy wysokości pokoju, czyli zakładając standardową wysokość około 1,25 m , troche dużo. Oświetlenie bardzo realistyczne, mogłoby być troszkę jaśniej. Sam osobiście bawię się Brazilem, ale chyba będę musiał spróbować v-raya.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Całkowicie zgadzam się z powyższymi opiniami.... zwłaszcza że za niski no i ta kanapa za wielka ;] Meble chyba z IKEA brałeś, podobają mi się tego typu meble tylko że jest ich trochę za mało no i jeszcze przydały by się jakieś duperelki na stole (gazeta, okulary, pilot, itp). Poza tym podłoga... jakiś dywanik (jasny) i koniecznie panele i listwy (jasne). Lampa trochę nie pasuje... jakby jakieś retro... moja babcia ma taką no i kanapa reggae (nie wydaje Ci się że to nie współgra??). Proponuje ujednolicić styl wnętrza albo reggae albo modern ;] Zdecyduj się ;]

 

Pozdrawiam,

Beatou

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności