Skocz do zawartości

Świecąca lampa


Huter

Rekomendowane odpowiedzi

Witam :)

 

Umiem zrobić światło widziane ... mówię tu o Volume light ... ale chodzi mi o źródło światła ... zrobiłem sobie latarnie przy drodze w krajobrazie mglistym, Volume light pięknie działa, a latarnia jest widoczna do połowy. Chciałbym jednak pokazać latarnie w 100%, ale nie umiem zrobić efektu który by pokazał że żarówka się świeci, bo co mi z całej latarni jak nie świeci :P ... jak uzyskać efekt świecącej żarówki???? Czy jak kto woli świecącego przedmiotu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

zrob sphere jako zarówe dodaj standard mateial i w nim selfilumination daj na 100 i wszystko ...

to jest proste rozwiazanie.....z czasem sam zobaczysz co mozna jeszcze zrobic w takiej scenie.....powodzenia......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm ... nie wiem czy zrozumiałem ... robie tak ... Sprehe ... kilkam \"m\" ... Material map mam standart ... rozwijam zkałdkę map ... tam zaznaczam Self-llumilation, jest na 100 ... przeciągam to wszystko na Sprehe ... i ... i nic :( ... dodawałem też mapy ale też nic się nie działo ... może to ma być jakaś konkretna mapa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie w mapach, tylko w standard properties (czy jakos tak) obok wykresu odbic jest self-illumination i pole na wpisanie cyfry - dajesz na 100, albo zaznaczasz \"color\" i dajesz bialy

 

[Wyedytowany dnia 2-7-2004 > Mulczas]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat zamknięty :) ... namieszałem troche jeszcze z przeźroczystością i uzyskałem efekt że kula świeci, ale mocnoej w środku ... wyszło lepiej niż chciałem :) ... no ale to jest kula, muszę ją zmienić ... to nie będzie normalna kula ... ale to już inna bajka ... dziękuje wszystkim ... już to opanowałem ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności