Jump to content

[POMORSKIE] grafik 3D, game art., wizualizacje


 Share

Recommended Posts

Witam,

Det Norske Veritas Poland poszukuje około 3 osób pracujących w 3Ds max, na stanowisko grafik 3D

 

Głównym zadaniem pracownika będzie przygotowanie modeli z branży okrętowej (statki, elementy konstrukcyjne, wyposażenie) wraz z texturami na potrzeby realtime’owego silnika graficznego, ale i nie tylko.

 

Wymagana jest biegła znajomość modelowania i texturowania w 3ds max oraz umiejętność przygotowania textur w Photoshop/Gimp . Szukamy osób które sprawnie czują się w prostym animowaniu(ruch kamery, przemieszczanie obiektów i edycja parametrów sceny) oraz potrafiącą przygotować scene do renderingu (mentalray lub vray)

 

Mile widziana: znajomość rysunku technicznego, kontakt z oprogramowaniem CAD (Unigraphics NX, Rhino), komunikatywna znajomość języka angielskiego

 

Praca jest od zaraz, na miejscu w naszym biurze w Gdyni, wstępnie planowana do końca bieżącego roku z możliwością przedłużenia.(Do pewnych zadań rozważamy prace zdalną)

Forma zatrudnienia, Umowa o dzieło

 

Nasza oferta jest doskonałą okazją na zdobycie doświadczenia w pracy z wszechstronnymi projektami branży okrętowej. Komfortowe warunki oraz młody zespół ludzi gotowych do pomocy i chętnie wymieniających się doświadczeniem.

 

CV oraz portfolia należy przesyłać na adres mailowy:

[email protected]

http://www.dnv.pl

http://www.dnv.com

 

 

PS Nie formalnie chętnie odpowiem na ewentualne pytania i rozterki za pośrednictwem forum PW, lub maila [email protected]

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy