Skocz do zawartości

Pojazd3d:Audi_tt


Gość eti10

Rekomendowane odpowiedzi

Witam chciał bym przedstawić wam mój ukończony projekt.Wiem że nie porównuje się z tymi co są na tym forum ale dopiero się uczę i to jest moje z pierwszych renderingów i ukończonych projektów.Proszę tylko o opinie i krytyki żebym wiedział na czym robię błędy i nad czym muszę jeszcze popracować.:).

http://imageshack.us/photo/my-images/827/auditt.png/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

Nie bądź taki skromny;p Po pierwsze gratuluję ukończenia autka. Ja już zaczynałem 4 samochody i aż wstyd się przyznać że żadnego nie skończyłem więc szacun:) Zastanawiam się czemu sam nie zaczynałem od Audi TT... Co do modelu to chyba zderzak na dole masz trochę pokrzywiony i na dole atrapy/grilla jest za duża szczelina. Lakier jest siwy a nie srebrny. Brakuje refleksów/odbić więc musisz trochę potrenować z materiałami i oświetleniem. Lampy w środku chyba powinny być czarne. Brakuje wycieraczek no i z przodu obręcz chyba Ci się pomalowała na czarno. Jeszcze kamerę bym trochę obniżył. Myślę że specjaliści od samochodów jeszcze Ci pomogą. Jakie następne autko planujesz bo jestem ciekaw jakie będą postępy?;) Życzę powodzenia przy kolejnych pracach:) Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej,

 

Jak chcesz się bawić z autami to najlepiej wybieraj z dużej bazy netcarshow.com. Bdb strona gdzie dodawane są ciągle nowe auta, a w niektórych są nawet blueprinty. Przy modelowaniu używaj fotek, bo niektóre rzeczy są najzwyczajniej niewidoczne na blueprintach.

Widać, że krzywo itd. ale do poprawiania przydałaby się siatka, żeby przykładowo napisać dodaj linię za przednią szybą jak ją wycinasz, albo powstanie to co Ci powstało:). Lepiej też nie tracić czasu na wnętrze gdy z zewnątrz auto jest niedopracowane. Poświęć ten czas na dopracowanie z zewnątrz i zrób render z czarnymi szybami. Ciężko docenić czas poświęcony na wnętrze jak główny temat czyli karoseria jest jeszcze tak niedopracowana. Ogólnie jest dobrze bo widać, że już wiesz jak się modeluje i przy kolejnych modelach, będziesz zauważał coraz więcej rzeczy. Jeśli chodzi o renderowanie to na necie jest chyba sporo tutoriali na ten temat i wystarczy je przerobić, a potem tylko testować. Przeglądaj też netcar, żeby się inspirować lub próbować kopiować sceny oświetlenie. Taki ogrom zdjęć powinien pomóc dodatkowo.

 

powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności