Jump to content

Projekt z animacjami i grami dla dzieci


Recommended Posts

Katarzyna Kułowicz

Poszukuję osoby na stanowisko: grafik i animator 2D, 3D, flash

Forma zatrudnienia: umowa zlecenie, początek realizacji - styczeń, luty 2012

 

 

Obowiązki: Wykonanie projektu z animacjami, grami dla dzieci. Strona główna projektu podobna do:

http://www.lulek.tv/menu-LTV_1_menu/

Na początku dokonujemy wyboru jednego z 3 lub 4 bohaterów, który towarzyszy nam przez całą podróż po terenie (placu zabaw). Ustawiamy też na początku wybór:

gra na czas (dziecko nie może grać dłużej niż 2 godziny dziennie) lub

gra bez ograniczeń czasowych. W intro, które można pominąć będzie animowany filmik 2D lub 3D ok. 1 min

Odwiedzając kolejne miejsca na palcu zabaw, bohater ogląda animacje, wsłuchuje się w głos lektora oraz gra w gry i zdobywa punkty. Po rozegraniu gry punkty uczestnika wyprawy są sumowane z punktami z poprzednich gier. Podróż po placu zabaw można zacząć z dowolnego miejsca. Gdy gracz opuszcza jakieś miejsce na palcu zabaw zostaje ono odznaczone jako te, w którym już był, ale jeśli ma ochotę może ponownie je odwiedzić i poprawić swój wynik uruchamiając ponownie grę. Z każdego miejsca podając swój e-mail i e-mail odbiorcy może wysłać animowaną kartkę do przyjaciela!

Miejsc na palcu zabaw jest 28, czyli do wykonania będzie 28 animowanych podstron w stylu

http://www.lulek.tv/menu-LTV_1_menu/

Na każdej podstronie znajduje się gra, czyli będzie w sumie 28 różnych gier. Do wszystkich czynności opisanych powyżej uczestnik nie musi się logować. Oddzielnie natomiast będzie toczył się turniej dla uczestników, którzy zechcą zdobyć nagrody – oni muszą się zalogować, wypełniając formularz, po zalogowaniu uaktywnia się w menu głównym placu opcja TURNIEJ i tam uczestnik odpowiada na pytania. Oprócz tego w menu na stronie głównej (menu jest niezmienne dla pozostałych podstron) znajdują się opcje: news, reguły gry, turniej, kontakt, logowanie – do tego musi być panel do zarządzania. W panelu do zarządzania, co bardzo istotne istnieje możliwość dodawania nowych miejsca na placu zabaw i dalszej jego rozbudowy.

 

 

Wymagania: Interesują mnie tylko osoby z doświadczeniem, najchętniej takie, które robiły podobne projekty. Proszę koniecznie przesłać portfolio na adres [email protected] i obowiązkowo podać kwotę lub przedział cenowy realizacji zlecenia oraz termin jego wykonania!

 

 

Możliwe kierunki rozwoju: To pierwsze tego typu zlecenie. Nie wykluczam jednak możliwości dalszej współpracy

 

 

Kontakt: 512 198 030, [email protected]

 

 

Pozdrawiam i zachęcam do wysyłania ofert.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy