Skocz do zawartości

Książka do maxa6 optymalizacja kompa?Proszę o radę...!!!!


Tomky

Rekomendowane odpowiedzi

Może Orientujecie się kiedy można się spodziewać wydania jakiś książek do 3dsmax w wewrsji 6.0?

Czy Wiecie jak uzyskać tab panel ten z 5 w 6?czy to wogóle jest możliwe aby stworzyć go tak aby widoczne były zakładki jak w 5 a obiekty znajdowały się pod nimi?

Pytam o datę wydania bo nie wiem czy warto czekać gdyż myślę o zakupie 3ds max 5. Projekty i rozwiązania ale nie wiem jak bardzo rózni się ta wersja od 6 więc może warto poczekać na książkę dla 6 wersji?

Z tabem sobie poradziłem znalazłem odpowiedni post...Marcin mógłbyś wprost powiedzieć w którym miejscu złamałem regulamin..a co do książek to zaczynam przygodę z 3dsmaxem i jakś kniga by mi się przydała.Ale orientacyjnie ile czasu od ukazania się programu ukazuje się ksiązka.Aha kiedy wyszła szósta wersja maxa to już obliczę sobie kiedy ksiązka będzie.

Jak zoptymalizować pracę maxa rendering tego tutoriala ze szklanka i kostkami lodu na blacie robi mi ze 4 minuty am mam p4 3,2 i 1gb ramu ati 9800xt wydaje mi sie ze to zbyt długo?

W turtorialu kolumna źle robi mi cross selection dół kolumny jest oki ale góra to już koszmar ciągnie 1 może dwie linie do góry nie wiem o co chodzi?

Proszę o Waszą pomoc.

 

[Wyedytowany dnia 6-7-2004 > Tomky]

 

[Wyedytowany dnia 6-7-2004 > Tomky]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 14
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

masz internet ? to po grzyba ci ksiazkikazdy ci powie ze niewarto....

wywalisz 60-90 zl na book i co ci z tego skoro w necie masz za darmo i jeszcze wiecej......pozatym ksiazka ci nie doradzi a forum tak..... wiec wybieraj...

Book Sux

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe dalej mowie ze niewarto.....daj sobie spokoj z ksiazka.....do maxa jest ponad 1000 tutoriali i napewno nie wnosi tego ksiazka.....lepiej zaoszczedz sobie te 90 zl i kup sobie lepiej jakas wypasiona myszke.....

regulamin - temat watku jest zbyt ogolny....napisz temat:ksiazka do maxa 6 / kiedy ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musze im to zaproponowac;)

 

Chodzi mi po prostu o to, ze tutoriale nie zastapia tej konkretnej ksiegi, w ktorej jest prawie wszystko ladnie ulozone, wyjasnione, rozrysowane, a do tego po polskawemu.

 

\"ksiazka Ci nie doradzi, a forum tak\"

 

Hyh, po przeczytaniu tej knigi zaczyna sie doradzac, a nie szuka porad;)

 

Marcinku, najpierw glupio doradzasz, a pozniej sie plujesz, ze zadaja glupie i banalne pytania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja napisałem, że niewarto czekać na książke do 6 - ale ksiązki wogóle jak najbardziej należy kupować! Niektóre są naprawde niezłe....pozatym może i faktycznie jest tutoriali tysiące to jednak większość z nich jest na poziomie mizernym....ileż można uczyć się modelować szafke czy beczke...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wysłane przez Marcin

Book Sux

 

heh, jak widac Marcin woli obgryzac kore z galezi niz czytac ksiazki :P

 

fakt, tutoriali sa miliony ale naprawde dobre trafiaja sie bardzo rzadko. ksiazek tez jest duzo i sytuacja z jakoscia wyglada tutaj podobnie. uwazam, ze jakas naprawde dobra ksiazke po prostu trzeba miec. a skoro Drug od paru miesiecy powtarza w kolko, ze ta kniga to biblia kazdego maxowca/maksisty to chyba warto ja kupic. najwyzej udacie sie z reklamacjami do krakowa. wiecie jak Drug wyglada, wiec jakos go w koncu znajdziecie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za 90 zeta zapros kobiete na miche do jakiegos fastfuda, a maxa nauczysz sie z help\'a \"F1\" - gwarantuje ci ze to powinno wystarczyc na dobry poczatek. A jesli twój głód wiedzy nie zostanie zaspokojony to wrzuć na polsat o 18.30

 

pozdro600

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności