Skocz do zawartości

pojazd 3d: no name moj


rzulu

Rekomendowane odpowiedzi

Nie bede sciemnial ze zaczynam z maxem :) bawie sie tym juz troche z przerwami, efekt moich wypocin sa mierne wynika to z braku wiedzy o maxie no i pewnie braku talentu. Zaczoelm robic sobie autko no i chcialem spytac co zrobic zeby to jakos wyszlo , jakies porady mile widziane. Jesli juz ktos sie zdecyduje pomoc to bylbym wdzieczny o dokladne podpowiedzi. Dzieki z gory :)

 

a tu moje autko :)

 

1.jpg

2.jpg

3.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

Widze ze samokrytyki ci nie brakuje ! Co do modelu jest no nie wiele moge narazie powiedziec bo jest kanciasty , kanciast , kanciasty ! zagesc troche siatke ! podnies nadkola albo kola obniz i zaokraglij miejsce na zimny lokiec no i zrob cos z tymi nadkolami bo sa do bani ! Tyle na poczatek ! no jeszcze jedno zmien kolor samochodu albo tla i podloza bo sie zlewa wszystko i slabo widac i nie mozna dokladnie ocenic modelu ! Pracuj dalej !

 

[Wyedytowany dnia 9-7-2004 > BigBird]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no dalem meshsmotha rysunki sa w poprzednim poscie , ostatni 3 rysunek jest z mesh smoothem z opcia smoothing groups mi sie wydjae ze lepiej :) ale .... troszke przy lusterq sie zle zrobilo , nie mam pomyslu jak zrobic klamke do drzwi :> moze ktos ma jakis pomysl, a i co w nadkolach jest takiego zlego :) ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W nadkolach nie pasi mi to ze sa oddzielne i dziwnie wygladaja ! co do klamki to juz twoja indywidualna sprawa jak i caly model zreszta ! A na przyszlosc dawaj wieksze zblizenie samochodu bo czarnego tla nikt nie bedzie przeciez ocenial :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności