Skocz do zawartości

Moja pierwsza animacja - Miś


SebaWoj

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Tak słowem wstępu to moje pierwsze wypociny więc fajerwerków niema :)

Każdy opisuje małą historie swojej pracy więc: najpierw zrobiłam misia ale miś był sam więc zrobiłem panią miś (to to różowe), potem zrobiłem im riga, więc logicznie postanowiłem ich trochę rozruszać tak więc powstał skatepark. Krótkie nóżki misia i ich strasznie ograniczony ruch jednoznacznie przyczynił się do przerwania prac nad animacją ale żeby dodać trochę dynamiki i tragedii postanowiłem go zabić.

 

 

Bez obaw to jeszcze nie koniec..... poprawki oraz dalsze wątki będę umieszczał sukcesywnie w tym temacie

 

Pozdrawiam Wszystkich ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

Witam ponownie

Ponieważ mamy długi weekend to się trochę pobawiłem i zrobiłem "niebo", wiem że wygląda trochę jakby było zrobione z pianki ale jakoś to poprawie (jakoś), poza tym walczę z animacją chodzenia (jak poprawie to wstawię nagranie:)

niebo00.jpg

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciesze się że się podoba :) Efekt wyszedł przypadkowo, zrobiłem misia dla zabawy a żeby nie był goły to wpisałem w Google grafika "kratka materiał" i tak wyskoczyło burberry, pomysł z deskorolką i twardym lądowaniem to już z życia wzięte (szaleństwa młodości).

Pomyślę o uśmierceniu misia w bardziej dramatyczny sposób :)

Dla żądnych mocnych wrażeń robię część dalszą a mianowicie "misiowe piekiełko" gdzie będzie się działo....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności