Skocz do zawartości

Jak łączyć pliki avi w jeden film?


Adamw

Rekomendowane odpowiedzi

Mam taki problem. Robię animacje i renderuję do pliku *.avi. Ponieważ cały film jest dość długi, poszczególne części robię w oddzielnych plikach. Tak jest lepiej i oszczędza czas w razie konieczności przeróbek lub poprawek. Mam więc kilka plików *.avi i łączę je w jeden ?film?. I tutaj zaczynają się kłopoty. Poszczególne pliki po wyrenderowaniu , odtworzone w Windows Media Player, RegePlayer lub innym programie tego typu wychodzą doskonale. Obraz jest płynny i wyraźny. Ale po połaczeniu plików w jedną całość przy pomocy Windows Movie Maker, lub Ulead VideoStudio lub wreszcie Pinnacka obrazy stają się nieostre. Przypuszczam, że robie gdzieś błąd w ustawieniach w videoedytora ale nie mogę znaleść żadnych informacji ani wskazówek. Czy ktoś może mi coś poradzić?

Pozdrowienia ? Adamw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

Pierwszy temat wysłałem w dniu 12-07-2004. W dniu następnym tj. 13-07-2004, po południu nie znalazłem mojego zapytania (nie odpowiedzi ale mojego zapytania) więc myślałem, że coś nawaliło i nie doszło jak trzeba. Nie ma powodów wymyślać od spamerów bo to niegrzecznie.

Pozdrowienia - Adamw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

yyy ale jak to nie doszlo skoro ten temat jest wystarczy wyszukac swoje posty i go znajdziesz.... tez nie mozliwe jest to bo odpisalem ci na niego :/ i ciagle sledze ostatnie posty..... a wiec temat byl i nalezy go usunac....

 

usun ten temat klikajac na twoj pierwszy post i zaznaczajac opcje usun te wiadomosc i pozniej edytuj :D

 

jesli nie wiesz czy cos napisales wystarczy wyszukac swoje posty i wszystko :D

 

takie emoty \" :P \"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności