Skocz do zawartości

scena 2D: "castle" [matte]


everyman

Rekomendowane odpowiedzi

kiedy patrzylem na pracke Tigera naszla mnie ochota zeby zrobic tez cos takiego [podobnego]... i oto rezultat moich wypocin - nie wyszlo najlepiej ale moge powiedziec ze jestem umiarkowanie zadowolony ;-)

wszelka krytyka i sugestie mile widziane wiec piszcie co myslicie...

[do wykonania pracki uzylem: zamieszczonej fotki jako podkladu; fotki zamku jako referki; myszki; corela pp 8]

 

[zalacznik z wersja pierwsza jest juz niepotrzebny - usunalem]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

oddechu raczej nie - predzej sapanie bo juz zadyszki dostaje ;-p...

chwile jeszcze teraz wieczorkiem nad tym posiedzialem... zmienilem oswietlenie... usunalem kilka burakow i dorobilem pare nowych lol... jak znajde pomysl co i jak moge pozmieniac to porawie jeszcze chociaz cierpliwosc sie juz konczy [nie ma to jak slomiany zapal ;-D]... pozdro...

 

[zalacznik juz jest zbedny wiec go usunalem]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja bede bezlitosny ;)

Jesli chodzi o klimat grozy to wolalem pierwsza wersje. W horrorach (np na podstawie KINGA) akcja rzadko kiedy toczy sie po ciemku. Czesciej jest to pozny wieczor z lekka mgla i tak wlasnie widzialem pierwsza odslone. W tej drugiej nie mialbym oporow przed spacerem do zamku :)

Troche malo poprawek w detalach, glownie raza skaly. Sprobuj je podmalowac, zeby nabraly jakies konkretne ksztalty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"troszke kiczem, tandetą i pamiatkarstwem mi pachnie, ale ladne, ma kliamt..." - eee czyli jak poprawie bedzie ok?

"W horrorach (np na podstawie KINGA)" - kinga sie nie oglada... to trzeba czytac ;-)... ale juz wiem o co tobie chodzi... bede zmierzac w tym kierunku chociaz nie wiem czy mi sie uda... niemniej jednak technika malych kroczkow postaram sie co jakis czas posunac prace do przodu ;-D...

 

no i wlasnie machnalem pare kresek...

zamieszczem zeby nie bylo ze nic nie robie [chociaz do roboty to akurat mam sporo innych - mniej przyjemnych rzeczy ;-(]

i pytanie - co jest najgorsze [czyt. co jest w pierwszej kolejnosci do poprawy]...

ps jak zmienic nazwe calego tematu [watku]?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności