Skocz do zawartości

problem z licencją


Kaczorkc

Rekomendowane odpowiedzi

Wszystko zaczęło się od kiedy mi win XP zaczął fiksować (wyłączał się komp przy ładowaniu windowsa), więc postanowiłem dać rejestr plików zapisany o dzień wcześniej i to mi pomogło win mi teraz dobrze działa, ale niestety max który wcześniej mi normalnie działał zgłasza problem licencji próbuje ponownie zarejestrować ale to nic nie daje. Odinsalowałem to samo, już nie mam pomysłu :(((

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

ja tez mialem ..... wywal wszystkie klucze w rejestrze o nazwie cdilla , autodesk , discreet , 3dmax , i jakie tm jeszcze uwazasz za powiazane ..... ale najpierw wywal system licencji z menagera zadan albo uruchom w trybie awaryjnym system i powywalaj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh a zebyscie wiedzieli jakie maja zonki ludzie ktorzy posiadaja original fersjon maxencji :) jak im licencja pada to musza albo dzownic albo emialem kupe papierkowej emialowej roboty no i ok. tygodnia zwloki na wydanie nowego klucza .eehhhh.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.tek-tips.com/gviewthread.cfm/pid/244/qid/785922

 

link ten zaprowadzi was do sedna sprawy, o którą sie rozbijacie jak stolce w muszli :]

 

ps. format i babranie w rejestrze jest czasochłonne, ja polecam usunięcie licencji z hdd "...just remove all the *.dat files within the 'macrovision' folder which is located at:

C:\Documents and Settings\All Users\Application Data folder..."

 

pozdro600

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności