Skocz do zawartości

Postac3d: Antropomorficzny kocur


Rekomendowane odpowiedzi

Postanowiłem zacząć przygodę z 3D sculptingiem i jest to mój drugi model (rzecz jasna nieukończony, a w sumie to i ledwo zaczęty). Prosiłbym bardzo wszelkich speców od anatomii, zarówno ludzkiej, jak i kociej/zwierzęcej o jechanie po mnie równo i dawanie porad jak to poprawić :) Jestem wręcz pewien, że błędów jest tu bardzo dużo, ale jak ktoś ma jakieś pomysły, co możnaby dodać, poprawić/zmienić, to bardzo prosiłbym się nimi podzielić.

 

[ATTACH=CONFIG]86211[/ATTACH]

 

Będę na bieżąco updatował.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Na razie brałem się głównie za głowę - należałoby coś jeszcze tam zmienić? Od boku wydaje mi się że całkiem kocio wygląda, ale od przodu jest jakoś dziwnie i nie wiem ciągle co to jest, że mi się nie do końca podoba :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłem tak jak mówiłeś - dorobiłem te faunowe stopy ;P Proporcje w miarę dobre? Dorobiłem mu też pazury, twarz myślę że już ok, a ciała jeszcze nie rzeźbiłem jakoś dokładniej. Szkoda tylko że w sculptrisie nie można użyć obrazka jako referencji. Z drugiej strony, to mam też mudboxa, ale jakoś go nie ogarniam, a zbrush płatny - nawet w wersji studenckiej :(

 

 

[ATTACH=CONFIG]86236[/ATTACH]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej.

Wg mnie lepiej by to wyglądało, jakbyś zrezygnował z części nogi od kolana do kostek na rzecz samej "faunowej" stopy, oczywiście wydłużając co nieco. Poza tym troszkę bym odchudził szyję od strony pleców.

pozdros

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisano (edytowane)

Nogi zostawiam takie jakie były, podobnie z szyją bo to ma być koks :P Poniżej render tego, jak to obecnie wygląda. Prosiłbym jeszcze o jakieś rady :)

[ATTACH=CONFIG]86329[/ATTACH]

[ATTACH=CONFIG]86330[/ATTACH]

Edytowane przez Aethersis
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności