Jump to content

Tate Interactive - praca dla Grafika 3D w Krakowie


Recommended Posts

Tate Interactive jest międzynarodową firmą zajmującą się tworzeniem wysokiej jakości gier video. Jesteśmy oficjalnym deweloperem trzech głównych producentów konsol na świecie: Sony, Microsoft oraz Nintendo. Współpracujemy z globalnymi wydawcami, dzięki czemu nasze produkty ukazują się na największych rynkach świata. Więcej informacji na stronie www.tate.pl

Szukamy osoby potrafiącej tworzyć zarówno realistyczne jak i bajkowe modele 3D do gier video. Istotne są dla nas zarówno umiejętności techniczne jak i artystyczne. Bardzo dobra znajomość programu 3DS Max oraz świadome stosowanie elementów, z których składa się przekonujący wizualnie obiekt 3D do gry są niezbędne przy ubieganiu się o pracę.

Dodatkowym atutem będzie doświadczenie przy produkcji gier, znajomość programu do obróbki grafiki 2D oraz umiejętność tworzenia animacji w programie 3DS Max.

Oferujemy sympatyczny klimat, interesującą i twórczą pracę w doświadczonym zespole, dostęp do najnowocześniejszych technologii związanych z konsolami do gier wiodących producentów, nieustanny rozwój kwalifikacji zawodowych, wynagrodzenie adekwatne do umiejętności oraz prace w najfajniejsze branży na świecie.

 

Jeżeli spełniasz powyższe wymagania, prosimy o przesłanie maila ze swoim portfolio (plik PDF do 5 MB lub link do strony WWW) oraz CV na adres: [email protected] z tytułem "PRACA – 3D Artist".

 

Firma zastrzega sobie kontakt tylko z wybranymi osobami.

Prosimy o załączenie w przesyłanych dokumentach klauzuli o następującej treści:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. Nr 133, poz. 883).

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy