Jump to content

Konkurs XXL Stock: Wygrywaj i zarabiaj!


Tomas Katz

Recommended Posts

XXLStock -Pierwszy multistock w Polsce.

 

Legalna kultura w XXLStock.

 

 

Koniec z piractwem, okradaniem artystów i nieuczciwymi pośrednikami sprzedającymi ich prace za ceny, o których Twórcy nie mają pojęcia. XXLStock, pierwsza w Polsce internetowa platforma, dzięki której bez zbędnych pośredników Twórcy mogą komunikować się z potencjalnymi odbiorcami. Nieważne czy robisz zdjęcia, komponujesz muzykę, kręcisz video czy zajmujesz się grafiką, XXLStock dostarcza zaawansowane narzędzia, które pozwalają Ci zaprezentować własne dzieła w zaprojektowanych przez Ciebie Showroom’ach. Tylko od Twórcy zależy jak będzie wyglądała ekspozycja jego prac, bo sam będzie projektantem swojej galerii.

 

Na XXLStock nie ma także sztucznych podziałów na artystów znanych i tych anonimowych – portal będzie promował każdego kto chce zaistnieć w świecie sztuki, bo w dzisiejszych czasach Twórcą może być każdy. Dodatkowym atutem XXLStock jest to, że Twórcy sami ustalają wysokość cen swoich prac. Zarabiasz tyle ile chcesz zarobić.

Ideą XXLStock jest stworzenie środowiska, legalnego źródła kultury, które ułatwi Twórcom prezentację i sprzedaż własnych dzieł a odbiorcom nabywanie ich z pełnym prawem do publikacji (jako okładka książki, muzyka do filmu czy serialu czy po prostu ilustracja tudzież krótki film, który chcecie mieć w domu) .

 

 

t8w9hy.jpg

 

 

Załóż konto Premium za 1 zł i Wygraj iPada!

Zarabiaj na swoich zdjęciach!

Aby wziąć udział w konkursie należy założyć konto Premium za 1zł na

www.xxlstock.com

i umieścić minimum 100 zdjęć do 30 czerwca 2012.

O wygranej decyduje ilość zdjęć zaakceptowanych przez moderatora

umieszczonych na koncie Premium.

Czym więcej zdjęć tym większa szansa na wygraną! Powodzenia!

Śledź nas na FB i bądź na bieżąco

http://www.facebook.com/XXLStock.

Zapraszamy na

http://www.xxlstock.com

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy