Skocz do zawartości

Sierść dla psa Husky - jak i czym najlepiej ?


Mati-PL

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Potrzebuję zrobić realistyczną sierść dla psa Husky, próbowałem to zrobić wbudowanym Hair & Fur ale sierść zamiast takiej charakterystycznej puszystej wychodzi jak u ulicznego kundla, taka szorstka, niepoukładana, albo włos jest za długi.

Posiadam Vray'a więc próbowałem też coś wskórać za pomocą Vray'owskiego Fur'a, ale bardziej wychodzi wtedy druciany pies, włos wygląda jak sztuczny. A może polecacie inne narzędzie niż te wbudowane ?

 

Byłbym bardzo wdzięczny za pomoc w ułożeniu sierści dla tego pieska bo z sierścią jestem trochę laikiem.

 

Potrzebuję sierści tego typu:

9384873600_1344433689.jpg

 

Pozdrawiam

Edytowane przez Mati-PL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

w każdym z podanych przez ciebie systemów hair&fur możesz osiągnąć zamierzony efekt, potrzeba tylko dużo czasu na ogarnięcie systemów działania.

tu masz kilka przykładów, pierwszy jest o wbudowanym hair&fur w 3ds max:

do vrayowskiego fura też pewnie znajdziesz dużo tutków jak i z czym to jeść, wystarczy google i dużo czasu na testy.

Jeżeli nie masz specjalnie dużo czasu, ale masz kase to polecam świetny plugin do maxa Ornatrix, masz ogromną kontrolę nad wszystkim.

Link do strony producenta

 

 

salut.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Hair & Fur dużo zależy od tego jak ustawisz parametr "Hair Passes" (zwiększ go jeśli chcesz bardziej puszysty efekt)

Możesz też obczaić:

- Hairfarm http://www.hair-farm.com/ - bardzo fajny i szybki

- Hairtrix http://www.turbosquid.com/FullPreview/Index.cfm/ID/270842 czyli HairFx + Ornatrix Też szybki, bo masz tam furfx - przeznaczony specjalnie do futra dzięki czemu nie muli nawet przy bardzo dużej ilości włosków (nie tak jak te standardowe systemy).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności