Skocz do zawartości

Interesujesz się smartfonami? możesz mi pomóc :)


arturskoczek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie, nazywam się Artur Skoczek i jestem studentem socjologii UJ. hobbystycznie zajmuję się 3d co zresztą widać po mojej aktywności tutaj :)

 

Aktualnie w ramach mojej pracy magisterskiej realizuję wywiady z osobami które interesują się rynkiem smartfonów oraz korzystają z Facebook’a.

Chciałbym zaprosić Cię do takiego wywiadu.

Zatem jeśli spełniasz następujące kryteria:

a) interesujesz się rynkiem smartfonów i posiadasz tego typu urządzenie

b) posiadasz konto na Facebook’u oraz aktywnie z niego korzystasz

możesz mi pomóc udzielając mi około godzinnego wywiadu dotyczącego właśnie powyższych zagadnień. To nic strasznego, nie jest to egzamin z wiedzy czy ocenianie ludzi. Bardziej chodzi o rozmowę i poznanie Twoich opinii na te tematy.

 

Jeśli mieszkasz w Warszawie / Krakowie możemy spotkać się twarzą w twarz, na kawce czy piwku (ja stawiam :) ) i porozmawiać. Jeśli mieszkasz w innym rejonie Polski, nic nie szkodzi - jeśli masz skype oraz możliwość rozmowy głosowej - porozmawiajmy w ten sposób.

Zachęcam do wzięcia udziału w badaniu, bardzo mi tym pomożesz, a sam wywiad może być dla Ciebie ciekawy.

Jeśli zaciekawiłem Cię tym, daj znać na adres e-mail: [email protected] albo po prostu odpowiedz na tą wiadomość. ;)

 

Pozdrawiam

Artur Skoczek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 0
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności