Skocz do zawartości

Camera nod found


Huter

Rekomendowane odpowiedzi

Witam :)

 

Własnie robie sobie komete ... i stosuje Glow z Video Post'a ... wybieram że obraz renderu ma być z kamery ale gdy klikam render ... wywala mi komunikat "Camera nod found" :o ... nie rozumiem dla czego ... nawet jak kasuje kamere, i zaznaczam że obraz ma być z perspective, to i tak komunikat jest identyczny ... Postanowiłem więc zastosowac te efekty w nowym pliku na badziewnych figurach, a właściwie jeden plus cząsteczki

 

kom.jpg

 

ale nawaliłem cząsteczek :]

 

Czyli chyba to umiem :) ... a zastosowanie na pliku z asteroidą i dwoma emiterami cząsteczek to już mam kłopoty ... ktoś wie może czemu? ... Bo ja nie :P ... Choć nie poddam się ... idę walczyc z nim dalej :) aha ... Opieram się na tym tutku i chyba wszystko robie tak jak ma być za wyjątkiem jedej rzeczy ... zamiast Particle+ ... stosuje Super Spray ... ale to raczej nie ma znaczenia ... efekt ogona nawet przyzwoity :P ... no ot jak by ktoś umiał mi udzielić pomocy będe wdzięczny

 

 

EDYCJA

 

Problem rozwiązany, jeśli można tak powiedziec bo zrobiłem odnowa :) ... ale jeśli ktoś wie dla czego w tamtym pliku nie działa, bardzo proszę o wypowieć :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

hmmm cos musiales pochrzanic :D

(wiem ze glupia odpowiedz, ale ciezko okreslic ten przypadek, moze jakby byla probka plku albo cos)

 

Hmmm ... wczoraj zainstalowałem maxa ... robiłem co robiłem ... nic nie zmieniałem w opcjach poza opcjami cząsteczek, ":kamienia" i Video Posta ... nawet kamery nie tykałem poza jej postawieniem i wycelowaniu na komete ... a tu wywalił komunikat, na co ja wywaliłem wszystko z Video Posta i zrobiłem odnowa ... to samo ... i to samo zrobiłem w nowym pliku i ku dziwo działa ... a pliku nie moge dać bo go wywaliłem ze wściekłości ... a szkoda :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności