Skocz do zawartości

Zespół Artystyczny Ńe Hlóje


Gość nehloj

Rekomendowane odpowiedzi

Zespół Artystyczny Ńe Hlóje powstał w marcu 2004 roku. Osoby tworzące ten Zespół to wyjątkowo inteligentni, ambitni, utalentowani, przystojni i dowcipni. Zajmują się różnymi dziedzinami sztuki: plastyką, fotografią, grafiką komputerową, poezją, muzyką, filmem. Mimo że w pełny skład Ńe Hlójuf wchodzi jedynie pięć osób, plus gościnnie grono plastyków, grafików, muzyków, aktorów, to ich dzieła są pełne profesjonalizmu, a ich wykonanie zajmuje zadziwiająco mało czasu. Największym osiągnięciem Ńe Hlójuf jest niewątpliwie film. Wymienić tu należy chociażby filmy: "Dobry Tata" i "Atak Marsjanuf na Jowiszanuf" (film mówiący o wojnie w Iraku, z wykorzystaniem świetnych efektów specjalnych). W innych dziedzinach nie pozostają w tyle. Fotografia, grafika komputerowa wykonywana w różnych popularnych programach, których nazw nie wymienię, bo nie wiem czy mi wolno, poezja i muzyka jest pełna ekspresji i głębokich przemyśleń. Warto również nadmienić, że Ńe Hlóje otrzymali wiele nagród, póki co jedynie w dziedzinie kinomatografii, ale jeszcze wszystko przed nimi, w końcu tworzą dopiero od kilku miesięcy.

To tyle co chciałem Wam powiedzieć o Zespole Artystycznym Ńe Hlóje. Niech szczęśliwa gwiazda nad nimi czuwa, a ich twórczość obiegnie cały Świat. Poniżej podaje Wam lin do strony internetowej Ńe Hlójuf - wchodźcie ludzie bo warto!!!

 

http://www.nehloje.hk.pl

 

 

P.S. Filmy na stronie internetowej odpalają się dosyć długo, więc bądźcie wytrwali. Życze miłej rozrywki.

 

Z poważaniem,

ńehlój

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

Właśnie się dowiedziałem, z pierwszej ręki, że ta strona została zrobiona w jeden dzień, a jej twórca nie miał pojęcia jak się robi strony internetowe. Ale ponoć ma sie to w najbiższym czasie zmienić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie się dowiedziałem, z pierwszej ręki, że ta strona została zrobiona w jeden dzień, a jej twórca nie miał pojęcia jak się robi strony internetowe. Ale ponoć ma sie to w najbiższym czasie zmienić.

 

Ale za to jak pięknie umie malować w paincie. Pełny profesjonalizm. Ta paleta barw! Te subtelne pociągnięcia "braszem"! Doprawdy wstrząsające.

Dobry tata jest Genialny! I jeszcze ten miecz świetlny! Jest Boski! Widać że robił go jakiś geniusz grafiki komputerowej.

 

;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności