Skocz do zawartości

Render to texture problem z crashowaniem


Sliterin

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Na starcie prośba, jeżeli problem będzie z natury sprzętu to poprosiłbym kogoś o po prostu wyrenederowanie jednej części mojego modelu, co powinno zając ze 20 minut na porządnym kompie. Dzięki z góry i chętnie się w razie czego odwdzięczę.

 

Ok to do sedna, mam problem z tym, że renederując części mojego pojazdu po prostu pokazuje mi się czarny ekran a potem zsyłka do biosa. Co ciekawe nie jest to w ogóle zależne od ilości milionów poligonów na scenie ,gdyż gdy jest 15 czy 5 zachowuje się dokładnie tak samo, czyli crashuje w tym samym momencie. Może to coś pomoże, ale mam problemy z kartą graficzną, która podczas odpalania gier w 3D zdarza jej się raz na pewien czas powitać mnie ekranem biosa, co ciekawe tylko na systemie 64 bitowym (nową kartę już sobie kupiłem czekam tylko na jej odbiór i wtedy będę mógł stwierdzić czy to ona była problemem). Problemy z renderowaniem mam od długiego czasu tylko po prostu w ostatnim czasie, nie pozwalają zrobić mi mojej roboty przez co mnie bierze po prostu kurwica.

 

Jeżeli ktokolwiek wie, co jest źródłem problemów bądź po prostu wyrenderuje mi tą jedną część lowpoly dajcie znać.

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 0
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności