Skocz do zawartości

[zlecenie 3ds Max+Vray] wykończenie wizualizacji 3d,tekstury,animacja i rendering


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Szukam osoby, która podjęłaby się wykończenia dość dużej (ok.1000 obiektów) sceny 3d (teksturowanie, światła, animacja kam ok.1,5 min, optymalizacja, rendering, ew. postprodukcja). Ze względu na to, że projekt muszę oddać najpóźniej do końca stycznia, jestem zmuszona do poproszenia o pomoc profesjonalisty. Prawie wszystkie obiekty były wymodelowane przeze mnie, niektóre posiadają tekstury itd. Jeśli chodzi o rendering to ustawiłam najlepiej jak umiem i rendery nie są złe, ale jednak brakuje im do realizmu (to pewnie w jakimś większym procencie również wina tekstur). Zależy mi na sprawdzeniu i poprawieniu błędów. Najlepiej byłoby gdyby zleceniobiorca mógł mi wytłumaczyć, pokazać, albo opisać jak uzyskał dane efekty. Wiem, że wszystko jest w tutorialach, ale przy moim obecnym etapie znajomości oprogramowania nie jestem w stanie (mimo chęci) zdążyć na czas i uzyskać wymarzonych efektów, nad czym ubolewam.

 

Zainteresowane osoby zapraszam do przesyłania linków z portfolio oraz wyceny poprzez wiadomość prywatną na forum, wtedy też podam więcej szczegółów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 0
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności