Skocz do zawartości

Strona do oceny - "EGO"


araneus

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Czołem,

"konstruktywna krytyka mile widziana :)" - to od czego by tu zacząć... ;)

Typografia mi się nie podoba - od góry idąc: niepotrzebny taki tracking w cytacie, cudzysłów użyty nie jest cudzysłowem używanym w języku polskim (a to nie forum, tylko strona i dobrze by było to poprawić :) ), tak samo w menu nie widzę uzasadnienia takiego trackingu i kobylasty trochę stopień pisma tamże, bez powietrza. Dobranie kolorów z nieuzasadnionym zależnościami white space w niektórych miejscach a w niektórych jego totalnym brakiem.

Znaczek RSS lata w powietrzu i masa pod nim i na prawo nieuzasadnionego white space.

Postać w tle na zdjęciu trochę sztucznie wygląda, na wyciętą (być może taki efekt już na samym zdjęciu był, ale nie wygląda to).

Przycisk i pole nie mają zaimplementowanego żadnego stylu, a szkoda, zawsze warto.

Stopka wygląda jakby była jedną z najważniejszych części na stronie - użyłeś w niej kilku rodzajów wyróżnień - stopnia pisma, trackingu, wersalików; podobnie w menu w footerze

Zrezygnowałbym też z cienia pod logo, to rzadko kiedy jest dobre rozwiązanie.

Spróbuj pobawić się kolorami, formą, typografią.

 

PS. Nie zrażaj się, tylko ucz i ucz a będzie coraz lepiej :)

 

Mam nadzieję, że coś pomogłem

 

Pozdrowienia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za konstruktywny komentarz :)

Trudno się nie zgodzić z twoimi uwagami. Takie rzeczy umykają, jeślki ma się niewielkie doświadczenie w webdesignie. Ten niepolski cydzysłów - dopiero teraz to widzę. Trackingiem probowałem "zamaskować" użytą czcionkę - to zwykły arial/helvetica. Ale widać, że wyszło to średno. Spróbuję dodać trochę oddechu w menu. Co masz na myśli pisząc "nieuzasadnione użycie trackingu" w menu? Jakie jest uzasadnienie użycia trackingu? wyróżnienie tekstu?

RSS i szukajka faktycznie - brak ostylowania - do poprawy.

Logo - wiem, cienie są obecnie niemodne ;) spróbuję wyrzucić.

Whitespace - zgadza się, trzeba ograniczyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności