Jump to content
Sign in to follow this  
karemi89

Scamper

Recommended Posts

logomkh.png

Więcej info: http://www.scamper.pl

 

 

 

Wyobraź sobie rzeczywistość, gdzie ludzkość uległa Rozproszeniu. Ludzie rozsiani po wszechświecie podnoszą się po upadku, tworząc nowe światy. Na powrót łączą się, a ścieranie się ich odmiennych wizji człowieczeństwa rozpala konflikty pochłaniające całe nacje. Świat, gdzie jednostka jest tylko nic nie znaczącą liczbą w statystykach. Spróbuj zrozumieć miejsce, gdzie granica między człowiekiem, a maszyną już dawno się zatarła.

 

 

To twój świat. Miejsce, gdzie przyszło ci żyć.

 

Zobacz miasto pod kopułą na odległej planecie. Szklaną metropolię z dumnymi iglicami strzelającymi wysoko poza wzrok przechodnia. Zachwyć się technologią ułatwiającą zwykły dzień każdemu obywatelowi. Przyjrzyj się czystym ulicom i zdrowym, ulepszonym ludziom. Poczuj na skórze oddech świata, gdzie wszelkie luksusy możesz kupić za uczciwie zarobione pieniądze.

 

 

To twój sen. Miejsce, którego nigdy nie zaznasz.

 

Spójrz teraz na fundamenty tego dostatku – betonowe slumsy, gdzie nie dociera światło dnia, a ich mieszkańcy już dawno porzucili wszelką nadzieję. Zaakceptuj miejsce, gdzie ludzie umierają w bólach i własnych wymiocinach. Zwiedź zaułki, gdzie dzieciaki zabijają się gołymi rękami za kolejną działkę prochów. Porozmawiaj z dilerem mafii, dla którego jesteś tylko kolejnym ćpunem lub dziwką. Poczuj na karku rękę Służby Porządkowej pilnującej, abyś nie krzyczał zbyt głośno, gdy umierasz gdzieś z powodu wszechobecnej choroby biedoty.

 

 

Przyjrzyj się dobrze.

 

 

To twój dom. Miejsce, gdzie musisz przetrwać.

 

 

SCAMPER:

 

 

  • Dynamiczny taktyczny tryb walki w środowisku 3D
  • Niejednoznaczne i trudne moralnie wybory
  • Unikalny system obrażeń oparty na znanym RPG Neuroshima
  • Wiele diametralnie różnych sposobów przejścia gry

 

 

 

sarina.jpg

 

 

Jaką grą jest Scamper?

 

 

Gra nawiązuje do najlepszych tradycji klasyki RPG. Jej główną zaletą jest nietuzinkowa fabuła, pełna niejednoznacznych wyborów moralnych w świecie slumsów, pełnych narkotyków, prostytucji i mafii. Graczowi przyjdzie stoczyć walkę o życie młodej i zagubionej dziewczyny, której grunt pod nogami ucieka coraz szybciej. Od samego początku zmuszony będzie do ucieczki przed mafią i próby przeżycia w ponurym świecie, w którym wpływy mają różnorakie frakcje, a każda z nich posiada własne plany względem bohaterki. Zabójstwa, kradzieże, przymierza i zdrady – każda droga jest dobra aby osiągnąć cel – uciec z planety, na której wydano już na nas wyrok. A wszystko to w dalekiej przyszłości doprawionej solidną dawką cyberpunkowego Science Fiction.

 

Jak będzie wyglądała rozgrywka?

 

 

Trudno dziś jednoznacznie określić jak zaklasyfikować daną grę, ponieważ pojęcie RPG stało się w ostatnich latach bardzo rozmyte. Określając Scampera jako cRPG chcieliśmy podkreślić typ rozgrywki, na jaki gracz powinien się nastawiać – jej wielowątkowość i mnogość opcji wyboru. Mechanika rozgrywki będzie opierać się na znanym i od wielu lat docenianym systemie Neuroshima.

 

 

Czym wyjątkowym będzie się charakteryzował Scamper?

 

 

Główną innowacją świata Scampera jest oryginalny, turowy system walki. Jego unikalność związana jest z charakterystyką systemu Neuroshimy, jej podejściem do kwestii zadawania obrażeń i ich wpływu na zachowanie postaci. Staramy się jak najwierniej oddać zawiłości Neuroshimy, jednocześnie dbając o to, by gracza nie przytłoczyć nadmiarem opcji i skomplikowaniem rozgrywki.

 

 

 

szkiculicyfinal.jpg

 

mordowania.jpg

 

screengcp.jpg

 

 

erneste.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy