Skocz do zawartości

Problem z Mentalem kto wie nie ch pomoże


wssok

Rekomendowane odpowiedzi

Problem jest podejrzewam dosc błahy ale ja nie wiem co i jak wiec sie zwracam do was. Mam problem z renderem w mentalu z wszelkich widoków typu front, left right itp ...a z kamerki renderuje bez problemu i nie wiem czemu moze ktoś wie co zobić aby było oki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

hmmm coś wiecej....a no może i tak .....mam dość złożona bryłkę złożoną głównie z meshów i zwykłych boksików. Chce zrobić pare widoczków płaskich które otzrymam tylkoz wievportów (chyba innych sposobów nie znam) i gdy np chce wyrenderować taki widoczek za pomoca zwykłego scanlina to wszystko jest ok ale jak tylko przejde na mentala i ten sam widoczek chce wyrenderowac to niby mental coś tam przelicza ale i tak wyświetla tylko same tło (jedna wielka plama biała bo mam tak ustaiwone tło ) i nie wiem co moze być tego przyczyną

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak tylko ze nie chodzi mi o to aby jakos to zrobic tylko dlaczego sie tak dzieje a nie inaczej ...wcześniej nie miałem tego problemu a z mentalem juz sie zabawiam ja wiem z pare dobrych miechów i jak dotąd nie było z nim problemu i nie wiem co jest grane..moze to kwestia ustawienia świateł ale nie sadze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności