Skocz do zawartości

Concept Art / Entertainment Design - wasze opinie


Gość kamet

Jaka ścieżkę kariery (concept design) wybrałbyś ?  

2 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jaka ścieżkę kariery (concept design) wybrałbyś ?

    • Self taught / dorabiać
      1
    • studia wzornictwo
      0
    • inne studia w PL (jakieś ASP itp)
      1
    • oszczędzać na zagraniczne uczelnie..
      0
    • kierunek nie związany (na ww) w między czasie self..
      0


Rekomendowane odpowiedzi

Gość kamet

Witam was serdecznie :)

 

Temat prawdopodobnie rzeka, i jak ona wije się aż wpadnie do morza. Pytanie tylko jaki tor obierze, na jakie skały i glebę natrafi..

I z tym pytaniem kieruję się do was, o waszą opinię gdybyście się w skórze mojej postawili, bo sytuację mam co najmniej nietypową, a poradzić się nie mam kogo - a kogóż innego niż takich zapaleńców i fascynatów rozrywki jak wy :)

 

Uczę się tego fachu na własną rękę. Wyniosłem się z domu i wynajmuję pokoik,gdyż mam nieciekawą sytuację..

Z tego wszystkiego i moja kondycja finansowa jak i zdrowotna jest co najmniej kiepska. Pracowałem, szkoda jednak mówić o w jaki sposób i o zarobkach ;D Szaro to widzę niestety, bo czas który chciałbym poświęcić na naukę, muszę poświęcić na pracę po xx godzin dziennie.

 

I chodź na studia za wszą radą z innych topiców wybrać się nie chciałem, to teraz poważnie to rozważam.

Kierunek: wzornictwo, bo to wydaje mi się najbardziej spokrewnione, zwłaszcza że jest paru (Feng, Robertson etc.) którzy po czymś takim dali radę.

Plan ułożyłem następujący:

- sfinansował bym ze styp. socjalnego bo się mieszczę, dorobił coś na ten cel

- pocisnął i starał się o naukowe na drugim roku (opcjonalne), może jeszcze inne stypendia, jest kilka możliwości

- każdą możliwą wolną chwilę oddał na self teaching concept artu

- każdą możliwą nadwyżkę gotówki (ironia ;D) odkładał, zaciągnął kredyt studencki i fundusze przeznaczył na kursy online (cgmw etc.) materiały/książki/gnomony itp.

- starał się o praktyki w game devie, a potem droga prosta

 

I tutaj prośba, wyraźcie proszę waszą opinię, czy biorąc pod uwagę zaistniałą sytuację rzucili byście się na to? Brzmi może kuriozalnie, ale brakuje mi w tym wszystkim czasu, a tutaj o to głównie oprócz możliwości sfinansowania nauki chodzi. Bo na naukę czas chcę poświęcić.

 

Jeśli powyższe pytanie jest dla was nudne, mam drugie: powiedzcie, gdybyście cofnęli czas, jak Wy pokierowali byście waszą drogą do tej zajedwabistej kariery? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 0
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Popular Days

Popular Days

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności