Skocz do zawartości

concept- gsOn.e website flashit


gsOne

Rekomendowane odpowiedzi

Więc tak: zamierzam zrobić sobie nowy wystrój mojej stronki internetowej... Wpadłem na taki pomysł.. zanim zacznę go rozwijac, chciałbym poznac Wasze opinie..

W skrócie opisze teraz o co mi w ogole chodzi..

 

Po odpaleniu stronki pojawia sie kadr przedstawiający domek na urwisku. Wokolo mrok- zgnite kolorki, ksiezyc, dym z komina.. Domej pociada interaktywne elementy, na przyklad drzwi i skrzynke na listy( moze ona sluzyc do wysylania mejli or sth.). Po kliknieciu na drzwi( lub na jakis button umozliwiajacy zoomowanie kadru) domek powieksza sie, mozna wtedy kozystac ze skrzynki lub wejsc do srodka..

W srodku moze znajdowac sie pokoj, a w nim rozne obiekty- snowboard, rolki, sztalugi, aparat foto, itp.. Po najechaniu na jakis obiekt, pojawia sie dymek z opisem funkcji menu , a sam obiekt zyskuje pomaranczowy obrys oraz kolorki, ktore sa przesuniete wzgledem samego obiektu..

 

Co o tym myslicie, moze macie jakies spostrzezenia, uwagi, pomysly itp. Byłbym na prawde niesamowicie wdzieczny za cenne uwagi. To na razie całkowicie luźna koncepcja wiec w sumie zaden element nie jest sztywny i niezmienialny..

 

Wrzucam jeszcze szybki szkic ideowy pokazujacy mniej wiecej o co mi chodzi.

 

Pozdrawiam i czekam na posty :)

 

gsOn.e

concept_site.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

Fajna sprawa. Swietne sa takie strony, o ile maja ciekawy styl (kreska, kolory). Najwazniejsze beda tu poszczegolne kadry i dopracowanie ilustracji. Proponowalbym zostawic te ramki (w stylu pierwszego kadru), fajny lekki klimat to wywoluje. Bedziesz animacje robil z wykorzystaniem 3D? Bo widze, ze po zoomie pojawia sie dach.

 

Ostatni kadr troche ciasny, moze pokaz cala sciane pokoju.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3d sie zaczynam uczyc, wiec nie dam rady :/ .. Ale moze zrobie to tak, ze po zmianie kadru, domek bedzie widziany z troche innej perspektywy, to nie bylo by glupie.. A co do zapchania- to szkic zrobiony za kilkadziesiat sekund, nie myslalem nad kompozycją, ale w docelowym kadrze mam zamiar upchac wszystko, ale tak, zeby sprawialo to wrazenie prawdziwego pokoju, taki składzik or sth.. czyli mala przestrzen, ale wszystko w miare optymalnie poukladane...

 

Animacje przejscia chcialem zrobic a taki sposob, ze kadr bedzie sie oddalal, obraz przesuwal nad nastepny kadr, i potem zoom..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności