Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

witam wszystkich...jestem tutaj nowy,i dopiero zaczynam swoja przygode z conceptem i digitalem....licze wiec na obiektywne i jesli to uzasadnione :P krytyczne komentarze hehehe... :P

 

- - - Połączono posty - - -

 

wrzucam kilka pierwszych pracek...na rozgrzewke :P licze na obiektywne sugestie i uwagi...pzdr :P

Edytowane przez wojtachnio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

a tu kilka concepcikow wstepnych..... pierwszy to concept złego Trola ,doświadczonego w walce i pilnującego swojego terenu :P wstepnie miał sięgać po topór za plcey ale jakoś chyba z tego wszystkiego zapomniałem o tym hehe :Psupertrolisko.jpg

 

- - - Połączono posty - - -

 

szybki szkic czarnym długopisem....miała to być scena jakiegoś polowania w jakiejś dziwnej krainie z jakimiś dziwnymi postaciami...no i fakt...jest dziwnie :P polowaniel.jpg

 

- - - Połączono posty - - -

 

tutaj pierwszy digital,z tym troszke za niska rozdzielczość ale cóż....miał to być jakiś złowrogi faun czy cus...wyszedł bardziej diabeł hehe :P generalnie chciałem poćwiczyć to światełko....

faun.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisano (edytowane)

tu z kolei concepcik wielkiego zmutowanego biomechanicznego giganta,który już dawno stracił kontrole nad swoim umysłem :P :P ...czy jakoś tak :)

 

 

mutantde.jpgprosze o szczere komentarze i uwagi odnosnie wszystkich pracek ...pzdr :P

Edytowane przez wojtachnio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności