Jump to content

Zlecenie - wykorzystanie panoram sferycznych


Recommended Posts

Nazwa Firmy: 360stopni.eu

Strona Firmowa: http://www.360stopni.eu

agencja interaktywna - wirtualne wycieczki, panoramy 360 stopni

 

Poszukujemy osoby do współpracy przy jednym z naszych zleceń. Praca zdalna, umowa zlecenie.

 

Szczegółowy opis zlecenia:

Wykonujemy interaktywną prezentację samochodu (opartą na zdjęciach, nie grafice komputerowej) - 36 zdjęć dookoła samochodu (auto na stole obrotowym w studio, zdjęcia co 10 stopni do uzyskania pełnego obrotu). Chcemy usunąć tło studyjne i dodać tło na zewnątrz (w założeniu efekt podobny jak na http://www.renault.pl/samochody-nowe/samochody-osobowe/twingo/twingo-phase2/konfigurator/#/configurator )

 

Obowiązki:

Do wykonania byłoby osadzenie dostarczonego przez nas zdjęcia (panoramy sferycznej 360x180 stopni) w wybranym formacie (equirectangular, ścianki kubiczne etc.) w środowisku 3d, ustawienie odpowiednio kamery tak aby można było "postawić" auto w centrum sfery i wyrenderowanie 36 klatek tła (kamera obracająca się co 10 stopni dookoła środka sfery) dla każdego zdjęcia auta. Efektem ma być połączenie zdjęć auta z poszczególnymi klatkami tła, tak aby przy obrocie auta obracało się również tło, jak ma to miejsce w przypadku konfiguratora renault. Auto ma sprawiać wrażenie, że faktycznie stoi na podłożu a nie "lewituje" nad ziemią przy obracaniu.

 

Zainteresowanych prosimy o przygotowanie osobnej wyceny dla

- wycięcia auta z tła (36 zdjęć) i późniejszym osadzeniu go na tle dostarczonej przez nas panoramy sferycznej, a także dla

- samego osadzenia panoramy w środowisku 3d, ustawienia odpowiednio kamery i wyrenderowania 36 klatek (późniejszym połączeniem każdej klatki auta z klatkami wyrenderowanego tła zajmujemy się my).

 

Do przygotowania będą najprawdopodobniej 2 panoramy na zewnątrz (wer. dzień i noc) oraz 10 różnych samochodów osobowych. Możemy przesłać poglądowo przykładową panoramę sferyczną.

 

Kontakt: kontakt (at) 360stopni.eu

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy