Jump to content

Lead 3D Graphic Artist / Senior 3D Graphic Artist – 11 bit studios


Recommended Posts

11 bit studios – zgrany, utalentowany i ambitny zespół twórców gier poszukuje doświadczonego grafika, który poprowadzi artystów w nowym projekcie firmy. Pracujemy w dobrze zorganizowanym modelu i wyjątkowo przyjaznej atmosferze. Pierwsza nasza gra Anomaly Warzone Earth została wydana na niemal wszystkie wiodące platformy, zdobyła kilkadziesiąt nagród, w tym Apple Design Award. Według serwisu Metacritic.com była 3. najlepiej ocenioną grą na iPhone’a w 2011 r.

 

Kandydatom oferujemy atrakcyjne wynagrodzenie i jak już wspomniano – sympatyczny klimat. Jeśli jesteś chętny do pracy z nami, powinieneś świetnie modelować oraz teksturować [dowolne pakiety 3D / 2D - docelowo XSI / PSD] oraz posiadając umiejętność tworzenia i utrzymywania wizji graficznej gry. Dodatkowo od Leada oczekujemy dużego zaangażowania w projekt, dbałości o szczegóły, nadzorowania pracy innych grafików w zespole oraz minimum rocznego doświadczenia w tworzeniu grafiki do gier. Pamiętaj również, że robimy gry, więc i Ty bądź zapalonym graczem.

 

Zatem jeśli masz ochotę dołączyć do nas, wyślij swoje CV wraz z linkiem do portfolio na podany poniżej adres. Zapraszamy!

 

[email protected]

 

Prosimy o wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych poprzez umieszczenie oświadczenia o treści: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych na potrzeby procesu rekrutacyjnego w firmie 11 bit studios s.a. zgodnie z zapisami ustawy o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 r."

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy