Jump to content

Rekrutacja 2013/2014 w Akademii Multi Art - kierunek postprodukcja


Guest Akademia Multi Art
 Share

Recommended Posts

Guest Akademia Multi Art

1441now.png

Rusza rekrutacja w Akademii Multi Art - szkole filmowej w Krakowie. W tegorocznej ofercie, oprócz uznanych już kierunków Operatorskiego i Filmowego pojawiły się zupełnie nowe kierunki: Produkcja, Podyplomowy Kurs Reżyserski oraz Animacja 3D.

 

KIERUNEK POSTPRODUKCJA

Kierunek postprodukcja filmowa, to dwuletni, 4 semestralny kurs montażu filmowego, efektów cyfrowych VFX, animacji 3D oraz postprodukcji.

 

Specjalizacja: MONTAŻ

W trakcie zajęć słuchacz otrzyma kompleksową wiedzę z zakresu m.in. teorii i historii montażu, nauczy się biegłego posługiwania się programami FinalCut, Adobe Premiere i Avid, a także pozna estetykę montażową różnych form

Specjalizacja: VFX

Kurs cyfrowych efektów specjalnych do filmu, telewizji i reklamy. Program przewiduje zajęcia w skład których wchodzą m.in.: analiza scenariusza i organizacja pracy nad efektami, prewizualizacje i praca na planie zdjęciowym

Specjalizacja: KOLOR

W trakcie zajęć słuchacze m.in. zapoznają się z teorią barw i strukturą światła oraz z technologią cyfrowego i analogowego zapisu obrazu, oraz zasadach korekcji barwnej obrazu filmowego.

Specjalizacja: ANIMACJA 3D

Zajęcia przygotowują do tworzenia profesjonalnych animacji 3D wykorzystywanych w filmie, TV, reklamie i innych multimediach.

if3p6g.jpg

 

 

Szczegółowe informacje dotyczące kierunków uruchamianych w Akademii Multi Art można znaleźć na stronie internetowej szkoły: http://akademiamultiart.pl.

Na stronie znajdują się także dodatkowe informacje dotyczące warsztatów organizowanych w AMA.

 

Akademia Multi Art była partnerem 53. Krakowskiego Festiwalu Filmowego, w trakcie którego każdego dnia rejestrowano wszystkie najważniejsze wydarzenia. Wynikiem tego były kroniki festiwalowe, przedstawiające kilkuminutowy skrót z minionego dnia oraz studia gdzie goście festiwalu udzielali wywiadów. Materiały zrealizowane przez AMA można zobaczyć na stronie:

http://www.krakowfilmfestival.pl/pl/festiwal/wideorelacje

 

Akademia Multi Art.

Ucz się od najlepszych.

Link to comment
Share on other sites

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy