Skocz do zawartości

Rendering


_BERGINYON_

Rekomendowane odpowiedzi

Mam takze nastepny problem,podobno ta opcja jest dostepna dopiero w 3ds maxie 6,mam ta wersje,dlatego prosze o pomoc.Chodzi o rendering sceny do pliku avi,przy uzyciu 3 target kamer.Niestety potraie wyrenderowac film tylko z jednej kamery,nie potrafie uzyc wszystkich trzech kamer by zrobic filmik,ktory np: pokazywalby po koleji prace tych kamer.Dzieki za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

po zadanym pytanie wnosze, ze jestes swiezy w te klocki. albo nie okresliles dokladnie co kcesz uzyskac w efekcie koncowym i ja nie zrozumialem...

 

ale mimo to sprobuje pomocs... sa 3 mozliwosci:

 

1. jezeli chcesz to zrobic tylko w maxie to zainteresuj sie opcja Track View,

2. jezeli uzywaz softu to montazu to wyrenderuj po kawalku z innej kamery i zmontoj na koncu

3 a jesli chodzi o to, aby w jednej klatce byly ujecia z 3 kamer no to renderujesz wszystko z osobna i niezbedny bedzie tutaj soft do montazu, np. adobe premiere/afer efects lub combustion.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.max3d.pl/forum/showthread.php?t=484

widac ze nie za bardzo czytales regulamin, lakoniczne rendering niewiele nam mowi o naturze problemu i tutaj wlasnie dopatruje sie powodow prosby hindusxxx.

Dobre wychowanie tez jest mile widziane, wiec obaj moglibyscie stonowac troche zarowno prosbe jak i odpowiedz na nia.

 

P.S. Mozesz to zrobic przy pomocy video-posta (poczytaj helpa na ten temat) odpowiednio ustawiajac kolejke renderingu z poziomu 3dstudio

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności