Jump to content

Graphic designer


Recommended Posts

Firma Techland to ceniony producent i wydawca gier komputerowych oraz oprogramowania w Polsce. Już od ponad 20 lat działa w branży wydawniczej, współpracując z największymi zagranicznymi wydawcami, tj. Ubisoft, Koch Media, Kalypso, 505 Games, McAfee, Avira, Auralog. Techland to także producent zyskujących międzynarodowe uznanie gier, tj. Dead Island czy seria Call Of Juarez. Do obsługiwanych przez nas bezpośrednio sieci handlowych należą między innymi EMPiK, MSHP, Carrefour, Auchan, Tesco, Real oraz Media Expert. Codziennie staramy się urzeczywistniać naszą wizję - dostarczać światu najnowocześniejszą, atrakcyjną elektroniczną rozrywkę.

Obecnie do naszego zespołu poszukujemy osób na stanowisko:

GRAPHIC DESIGNER

(miejsce pracy: Wrocław)

 

Główne zadanie: Projektowanie opakowań produktów (gry i programy multimedialne), folderów, materiałów POS, stron www, materiałów promocyjnych (druk/web) w programach środowiska Adobe Creative Suite.

 

Od kandydatów oczekujemy:

 

 • bardzo dobrej znajomości technik DTP
 • bardzo dobrej znajomości programów środowiska Adobe Creative Suite: Photoshop, Illustrator, InDesign, popartej komercyjnym doświadczeniem w tworzeniu opakowań i materiałów promocyjnych
 • wrażliwości estetycznej i zdolności plastycznych, wyczucia kompozycji i koloru
 • znajomości podstaw projektowania graficznego zgodnie z obecnymi trendami
 • umiejętności projektowania stron www oraz materiałów dla web’u

 

Mile widziane:

 

 • dobra znajomość programu Adobe Flash
 • znajomość rynku gier komputerowych

 

Dlaczego warto u nas pracować?

 

 • Techland to grono utalentowanych i doświadczonych specjalistów, którzy chcą i lubią dzielić się wiedzą. W związku z tym budujemy Techlandową Bazę Wiedzy, tak aby żadne doświadczenie – ani to dobre, ani to złe – nie zostało zapomniane.
 • Charakteryzują nas innowacyjne, śmiałe projekty informatyczne. W każdej z naszych gier używamy najnowszych technologii lub rozwijamy własne. Obecnie pracujemy nad kolejną wersją naszego silnika - Chrome Engine 6.
 • Tworzenie gier to coś więcej niż praca – to pasja, sposób na życie, a także - po prostu - świetna zabawa. Dbamy o naszą niepowtarzalną atmosferę poprzez m.in. luźny styl komunikacji (wszyscy jesteśmy ze sobą „na Ty”), możliwość ciągłego uczenia się od najlepszych, kreatywne podejście w rozwiązywaniu problemów i cykliczne imprezy integracyjne.
 • Mamy bogaty system benefitów pozapłacowych (fundusz emerytalny z dodatkowym ubezpieczeniem na życie, opieka zdrowotna i karta Multisport, prezenty okolicznościowe, na bieżąco aktualizowana o najnowsze pozycje biblioteka książek i gier, zniżka na wszystkie produkty firmy, nisko oprocentowane pożyczki dla pracowników itp.).

 

 

Zainteresowanych zapraszamy do przesłania dokumentów aplikacyjnych (CV, LM oraz portfolio) na adres: [email protected],

w tytule umieszczając nr ref. GraphicDesigner/07/13

Prosimy o zamieszczenie następującej klauzuli we wszystkich przesyłanych nam dokumentach aplikacyjnych: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb realizacji procesu tej oraz kolejnych rekrutacji zgodnie z obowiązującą Ustawą o ochronie danych osobowych (Dz. U. Nr 133, poz. 833) aż do pisemnego wycofania zgody.”

Informujemy, że skontaktujemy się tylko w wybranymi kandydatami

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
 • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy