Jump to content

Grafik (Specjalista ds. Efektów Specjalnych/FX Specialist)


Recommended Posts

Techland Warszawa to samodzielne studio developerskie, od 2003 roku produkujące gry komputerowe na platformy PC, Xbox 360® oraz PlayStation 3®. Doświadczony team specjalistów uczestniczył m.in. w tworzeniu światwego hitu jakim jest Dead Island czy Dead Island Riptide. Gry, samodzielnie stworzone przez warszawskie studio zostały wydane w większości krajów na świecie. Jeśli chcesz uczestniczyć w tworzeniu nowego hitu Techlandu, powstającego w Techland Warszawa, zapraszamy Cię do zapoznania się z naszą ofertą.

Aktualnie do naszego zespołu szukamy osoby na stanowisko:

Grafik (Specjalista ds. Efektów Specjalnych/FX Specialist)

(miejsce pracy: Warszawa)

 

Główne zadania: tworzenie efektów specjalnych (np. eksplozji, pożarów, pyłów, rozprysków cieczy, wizualizacji efektów magicznych) na bazie systemów cząsteczkowych, do gier komputerowych produkowanych przez Techland, w tym:

· tworzenie efektów cząsteczkowych w programie Chrome FX Edytor (nauka pracy z programem)

· tworzenie składowych FX'ów - rysowanie tekstur, edytowanie skryptów materiałów i efektów

· udział w projektowaniu efektów specjalnych (ścisła współpraca z programistami efektów specjalnych)

 

Od kandydatów oczekujemy:

· zaawansowanej znajomości programu Adobe Photoshop

· zdolności plastycznych, kreatywności

· znajomości rynku gier komputerowych - panujących trendów i standardów graficznych

Mile widziane:

· umiejętność tworzenia animacji poklatkowych

· znajomość zagadnień związanych z systemami cząsteczkowymi

· doświadczenie w pracy nad efektami specjalnymi do gier komputerowych

 

Dlaczego warto u nas pracować?

 

  • Techland to grono utalentowanych i doświadczonych specjalistów, którzy chcą i lubią dzielić się wiedzą. W związku z tym budujemy Techlandową Bazę Wiedzy, tak aby żadne doświadczenie – ani to dobre, ani to złe – nie zostało zapomniane.
  • Charakteryzują nas innowacyjne, śmiałe projekty informatyczne. W każdej z naszych gier używamy najnowszych technologii lub rozwijamy własne. Obecnie pracujemy nad kolejną wersją naszego silnika - Chrome Engine 6.
  • Tworzenie gier to coś więcej niż praca – to pasja, sposób na życie, a także - po prostu - świetna zabawa. Dbamy o naszą niepowtarzalną atmosferę poprzez m.in. luźny styl komunikacji (wszyscy jesteśmy ze sobą „na Ty”), możliwość ciągłego uczenia się od najlepszych, kreatywne podejście w rozwiązywaniu problemów i cykliczne imprezy integracyjne.
  • Mamy bogaty system benefitów pozapłacowych (fundusz emerytalny z dodatkowym ubezpieczeniem na życie, opieka zdrowotna i karta Multisport, prezenty okolicznościowe, na bieżąco aktualizowana o najnowsze pozycje biblioteka książek i gier, zniżka na wszystkie produkty firmy, nisko oprocentowane pożyczki dla pracowników itp.).

 

Zainteresowanych zapraszamy do przesłania dokumentów aplikacyjnych (CV, list motywacyjny, jeśli to możliwe również portfolio) na adres: [email protected], w tytule umieszczając nr ref. WWA/FX/07/13

 

Prosimy o zamieszczenie następującej klauzuli we wszystkich przesyłanych nam dokumentach aplikacyjnych: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb realizacji procesu tej oraz kolejnych rekrutacji zgodnie z obowiązującą Ustawą o ochronie danych osobowych (Dz. U. Nr 133, poz. 833) aż do pisemnego wycofania zgody.”

Informujemy, że skontaktujemy się tylko w wybranymi kandydatami

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy