Skocz do zawartości

Scena 3d:Victorian bathroom


art

Rekomendowane odpowiedzi

poprawilem oswietlenie tak jak radzono mi wipie i to chyba bedzie na tyle sorry za jakosc ale musialem zmiejszyc bo w galerii straszny limit jest cholera ;) aha wiem ze sie nic w lustrze nie odbija ale juz nie chcialo mi sie poprawiac przyznaje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Proporcje leża: pierwsze wrazenie jest takie, ze sciana okienna + bidet + wanna maja odpowiednia wielkosc, a reszta gratow sa dziwnym trafem znacznie mniejsze - dlaczego? - umywalka jak w wagonie PKP, nawet rąk byś tam nie wlozyl! A teraz funkcja: sracz oddalony pare metrow od bidetu - przeciez oba urzadzenia pełnią łączoną funkcje na boga - osoba chcąca sfinalizowac potrzebę "wizytą" na bidecie musi przeparadowac z gołym (obsranym zeby bylo bardziej dosadnie!) tylkiem przez przestrzen okienną!

No to tyle (wyżyłem się z lekksza;) )

Ale podoba mi sie wykonanie materiałowe i oswietlenie - taki pozytywny nastrój sie tworzy. Ale funkcja jest rownie wazna - wiec przemysl i wyciagnij wnioski na przyszlosc.

 

Uczucia mieszane, ale nie negatywne - po prostu b/o

Pozdrawiam

Marek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wcześniej wspomniano brak proporcji rzuca się strasznie w oczy i powoduje dziwne wrażenie. Po drugie dlaczego w lustrze nic się nie odbija??? Na dodatek okna jakieś takie trochę duże jak na łazienkę i w ogóle się ich nie da niczym zasłonić! :/

To tło z windowsa też mi jakoś nie pasuje do kolorystyki sceny....

Ale jest kilka dobrych stron: przede wszystkim materiały i oświetlenie.

Wrażenia estetyczne mieszane.

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki za komentarze chlopaki, obiecuje ze sie poprawie nastepnym razem ale juz nie bede nic dodwal ani zmienial bo to juz projekt zakonczony , a jezeli chodzi o proporcje to nastepnym razem nie skopie

 

dzieki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności