Jump to content

[komercyjne] Graficy 3d, animatorzy, koncept artyści


Guest epyon

Recommended Posts

Witam!

 

Szukamy grafików 3d (mid-poly)/animatorów do nowego sci-fi roguelike'a, Jupiter Hell, komercyjnego sequela do wcześniejszego naszego roguelike'a Doom, the Roguelike ( http://doom.chaosforge.org ). O projekcie można sobie przeczytać na stronie ( http://jupiterhell.com ) lub szerzej w wywiadzie na IndieStatik ( http://indiestatik.com/2013/10/14/jupiter-hell-2/ ).

 

jh800px.jpg

 

Potrzebujemy pilnie grafików do stworzenia assetów do gameplay video do nadchodzącącej kampanii na kickstarterze. Każda pomoc mile widziana, w dowolnym wymiarze czasowym (choćby po godzinach), ale w szczególności jeśli po udanej kampanii uda nam się zawiązać trwałą, płatną pół- lub pełnoetatową współpracę (na razie tylko opcja w pełni zdalnie). Warunki współpracy przed i po Kickstarterze do negocjacji, ale post-KS zdecydowanie PŁATNE.

 

Potrzebny character modelling, teksturowanie i rigging/animacja na poziomie Quake'a III (aczkolwiek na kościach i z możliwością normal-mappingu) -- najlepiej w 3ds MAX. Enviro i concept art także, ale w mniejszym zakresie.

 

Jeśli jesteście zainteresowani, lub znacie kogoś kto byłby zainteresowany - przekażcie dalej. Skontaktować się z nami można tu, lub przez e-mail [email protected].

 

Dzięki!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 0
  • Created
  • Last Reply

Popular Days
×
×
  • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy