Jump to content

3D Artist/Animator/Generalist/Art Director (Healthcare)


Recommended Posts

Perception7 Ltd

 

www.perception7.com

 

Perception7 to prężnie rozwijające się studio animacji wyspecjalizowane w tworzeniu zaawansowanych jakościowo projektów dla klienta branży farmaceutycznej, biotechnologicznej i medycznej. Pomimo krótkiej obecności na rynku błyskawicznie zyskało zaufanie i uznanie największych graczy, takich jak QIAGEN, będącym światowym liderem gałęzi przemysłu biotechnologicznego, z którego produktów korzysta obecnie 400 tys. naukowców z całego świata. Stale poszukujemy najlepszych specjalistów w takich obszarach jak: concept and story development, graphic design, 2D-/3D-animation, post-production, VFX, creative project management and software/application development. Jeśli jesteś jednym z nich - gorąco zachęcamy Cię do kontaktu z nami.

 

Obecnie szukamy wsparcia na pozycji: 3D Artist/Animator/Generalist/Art Director (praca zdalna z możliwością stałego zatrudnienia).

 

 

Idealny kandydat posiada:

 


  [*=1]wieloletnie doświadczenie w zakresie modelowania, teksturowania, oświetlenia, animacji, efektów specjalnych, kompozycji
  [*=1]biegłość w posługiwaniu się odpowiednim oprogramowaniem
  [*=1]nieprzeciętny talent poparty silnym portfolio oraz niebanalną wyobraźnię pozwalającą tworzyć od podstaw, wychodzić z własną inicjatywą i odważnymi pomysłami
  [*=1]znajomość pełnego procesu produkcji wideo/animacji oraz możliwości do samodzielnego wykonania projektu w całości “from script to screen”
  [*=1]silne umiejętności interpersonalne, w tym zwłaszcza współpracy z innymi członkami zespołu, słuchania i precyzyjnego wykonywania poleceń, a także przyjmowania krytyki
  [*=1]zorientowanie na klienta z umiejętnością jasnej i efektywnej komunikacji (bardzo dobra znajomość języka angielskiego)
  [*=1]umiejętność pracy pod presją czasu, realizowania projektów według ściśle zdefiniowanych terminów
  [*=1]doskonałą umiejętność rozwiązywania problemów w połączeniu z silną etyką pracy
  [*=1]​umiejętność prowadzenia i inspirowania zespołu (na duży plus)
  [*=1]doświadczenie w tworzeniu animacji MoA, zainteresowanie naukami biologicznymi (mile widziane choć nie wymagane)

Jeśli nawet nie spełniasz wszystkich powyższych kryteriów a wiesz, że odznaczasz się niebywałym talentem, to mimo wszystko chcemy Cię poprosić żebyś spróbował swoich sił.

 

W Perception7 działamy z pasją, pełnym zaangażowaniem i profesjonalizmem, będąc przekonanym, że tylko takie podejście do jakiejkolwiek pracy daje gwarancję prawdziwej osobistej satysfakcji i trwałego postępu. Jednocześnie uważamy, że najcenniejszymi aktywami firmy są zawsze ludzie. Wierzymy głęboko, że sukces jednego zawodnika wpisuje się zawsze w zwycięstwo całej drużyny i vice versa. Tworzymy elastyczne, zdrowe i przyjazne środowisko pracy, oparte na wzajemnym zaufaniu, współpracy i szczerych relacjach, w którym konkurencja przychodzi z zewnątrz, a nie od środka. Dbamy o to, aby każdy był uczciwie wynagradzany według stopnia zaangażowania w rozwój i sukces firmy oraz osiąganych rezultatów.

Perception7 jest miejscem dla ludzi wolnych, przedsiębiorczych, odpowiedzialnych, ambitnych, pomysłowych, pełnych entuzjazmu, z poczuciem humoru, którzy biorą los w swoje ręce i chcą sami decydować o własnym sukcesie.

 

Przynieś swój wyjątkowy talent do naszego zespołu i przygotuj się na fascynującą przygodę w prawdziwie twórczym środowisku, w firmie skazanej na sukces.

 

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV wraz z portfolio/demoreel (wyłącznie odnośniki do stron) na adres: [email protected]

Prosimy o kontakt wyłącznie mailowy! Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
 • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy