Skocz do zawartości

[FD] DroiDective


Gość fredziq

Rekomendowane odpowiedzi

Hej!

 

No więc, założenie tematu jako pierwszy etap motywacji do zrobienia czegoś niekomercyjnego w końcu ;d

To zresztą mój pierwszy udział w bitwie.

 

Postacią w mojej scenie będzie facet, (być może były gliniarz, ale jeszcze w miarę młody) którego część ciała będzie wymieniona na nowoczesną technologię i gadżety. Na głowie będzie miał założony hełm (jeszcze nie jestem pewny, czy to będzie zdejmowalny hełm, czy raczej integralna część głowy) który będzie dla niego "lepszymi oczami" z wbudowanym noktowizorem itp itd. Nie jest to jakiś bardzo oryginalny pomysł na postać w tej bitwie, ale była to pierwsza myśl jaką miałem widząc ogłoszenie bitwy, no i taki klimat mi mega pasuje : )

 

Detektyw będzie miał swoje dwa drony-pupile. Będą to lewitujące "kulki" pomagające mu skanować i przeszukiwać badane miejsca (taka dodatkowa para oczu)

 

Postać chciałbym osadzić w wąskiej, ciemnej uliczce, badającą miejsce zbrodni. W tle będzie widać trochę tej uliczki/miasta. Jako inspirację na klimat miasta mam w głowie trailer Cyberpunk 2077 czy ostatni film Total Recall.

 

Powodzenia wszystkim!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 0
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Popular Days




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności