Jump to content

Kadath Prodakszyn: animacja 2d


KadathProdakszyn

Recommended Posts

Witam, jesteśmy nowym studiem zajmującym się niezależną animacją.

 

 

Od wielu lat oglądam kreskówki i często znajduje w nich coś co mi nie pasuje, coś co się nie podoba. Dlatego też założyłem ten projekt. Moim celem jest stworzenie serii rysunkowej, całkowicie polskiej, niezależnej i naszej własnej.

 

 

Historia osadzona jest w świecie fantasy, opartym o światowe mitologie, głównie hinduską oraz mezopotamską. W tym świecie zło zostało pokonane i nastała utopia (mniej więcej), jednakże jak to w takich wypadkach bywa budzi się zło. Ostatni z Władców którzy kiedyś rządzili światem powstaje ze swego snu by odzyskać należną mu pozycję. Zapytacie się "No dobrze ale czym to się różni od tysiąca innych kreskówek?", odpowiem "Historia jest o Włądcy". Tak jest, opowieść która będzie snuta, nie dotyczy szlachetnych obrońców ni młodych bohaterów, tylko złoczyńcy, przestępcy, antagonisty. Opowiedziana poważnym stylem z elementami humoru opowieść o upadku utopi i końcu dobrych czasów.

 

 

Dzieło to miałoby być stworzone w grafice 2D. Co zaś się tyczy kreski, jest to jeden z tematów do ustalenia.

 

 

Dlatego też odnoszę się do was z propozycją współpracy. Współpraca ta byłaby oparta o zasady wolontariatu. Zdaje sobie sprawę z tego ile czeka nas pracy, ale uważam że projekt jest tego wart.

 

 

Poszukuję tak rysowników, jak i grafików oraz animatorów. Aktorów którzy podłożą głosy dźwiękowców i muzyków. Tłumacze też się przydadzą by podłożyć napisy, oraz edytorzy tekstu.

 

 

Jeśli macie ochotę poświęcić część waszego czasu na taki projekt, tu jest strona tegoż:

http://kadathprodakszyn.blogspot.com

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy