Skocz do zawartości

Animacja motion capture


Freez

Rekomendowane odpowiedzi

Siema, mam pewien problem, bo chciałbym obecnie pójść w kierunku animacji. O ile animowanie poklatkowe w 3ds maxie nie jest mi obce to o tyle animacja motion capture jest mi nieznana. Jak wiadomo motion capture nie nauczę się w domu, bo do tego trzeba mieć studio. Czy wie ktoś z was czy w Polsce są prowadzone jakieś kursy/uczelnie na których jest możliwość zaznajomienia się z motion capture? Najbardziej zależy mi na zajęciach praktycznych w stylu "przejdę się do studia i zobaczę jak to wygląda". Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Hmm.. kombinujesz nieźle, ale może nie do końca. W internecie jest MASA plików ruchu mocap. Jedne lepsze, drugie gorsze, ale do ćwiczenia w domu to w zupełności wystarczy. Bo czym innym jest sesja mocap, praca z aktorem, kamerami i reżyseria animacji postaci przy wykorzystaniu techniki motion capture, a co innego obróbka danych, łączenie klipów, czyszczenie i edycja ruchu, animowanie. Zatem - jeśli chcesz animować, to w domu spokojnie możesz ćwiczyć. Jeśli chcesz jednak pracować z aktorem na żywo, to znajdzie się w PL kilka miejsc. Jednak czy będą one otwarte na praktykantów, tego niestety nie wiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności